programa mundial

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ 2018

ΕΝΑΡΞΗ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

  • Πέμπτη 14/6 18:00: Ρωσία – Σαουδική Αραβία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

 

  • Παρασκευή 15/6 15:00: Αίγυπτος – Ουρουγουάη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
  • Παρασκευή 15/6 18:00: Μαρόκο – Ιράν (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
  • Παρασκευή 15/6 21:00: Πορτογαλία – Ισπανία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

 

  • Σάββατο 16/6 13:00: Γαλλία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
  • Σάββατο 16/6 16:00: Αργεντινή – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
  • Σάββατο 16/6 19:00: Περού – Δανία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
  • Σάββατο 16/6 22:00: Κροατία – Νιγηρία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

 

  • Κυριακή 17/6 15:00: Κόστα Ρίκα – Σερβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
  • Κυριακή 17/6 18:00: Γερμανία – Μεξικό (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
  • Κυριακή 17/6 21:00: Βραζιλία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

 

  • Δευτέρα 18/6 15:00: Σουηδία – Νότια Κορέα (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  • Δευτέρα 18/6 18:00: Βέλγιο – Παναμάς (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)
  • Δευτέρα 18/6 21:00: Τυνησία – Αγγλία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)

 

  • Τρίτη 19/6 15:00: Κολομβία – Ιαπωνία (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
  • Τρίτη 19/6 18:00: Πολωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
  • Τρίτη 19/6 21:00: Ρωσία – Αίγυπτος (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)

 

  • Τετάρτη 20/6 15:00: Πορτογαλία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
  • Τετάρτη 20/6 18:00: Ουρουγουάη – Σ. Αραβία (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
  • Τετάρτη 20/6 21:00: Ιράν – Ισπανία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

 

  • Πέμπτη 21/6 15:00: Δανία – Αυστραλία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
  • Πέμπτη 21/6 18:00: Γαλλία – Περού (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
  • Πέμπτη 21/6 21:00: Αργεντινή – Κροατία (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  Αμέτρητα ειδικά στοιχήματα για το Μουντιάλ και πολλές εκπλήξεις για τους εγγεγραμμένους χρήστες        
Επίσκεψη
 

 

  • Παρασκευή 22/6 15:00: Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
  • Παρασκευή 22/6 18:00: Νιγηρία – Ισλανδία (ΕΡΤ1 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
  • Παρασκευή 22/6 21:00: Σερβία – Ελβετία (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

 

  • Σάββατο 23/6 15:00: Βέλγιο – Τυνησία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
  • Σάββατο 23/6 18:00: Νότια Κορέα – Μεξικό (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)
  • Σάββατο 23/6 21:00: Γερμανία – Σουηδία (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

 

  • Κυριακή 24/6 15:00: Αγγλία – Παναμάς (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  • Κυριακή 24/6 18:00: Ιαπωνία – Σενεγάλη (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
  • Κυριακή 24/6 21:00: Πολωνία – Κολομβία (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

 

  • Δευτέρα 25/6 17:00: Ουρουγουάη – Ρωσία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
  • Δευτέρα 25/6 17:00: Σ. Αραβία – Αίγυπτος (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βόλγογκραντ)
  • Δευτέρα 25/6 21:00: Ισπανία – Μαρόκο (ΕΡΤ1 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
  • Δευτέρα 25/6 21:00: Ιράν – Πορτογαλία (ΕΡΤ2 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)

 

  • Τρίτη 26/6 17:00: Δανία – Γαλλία (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)
  • Τρίτη 26/6 17:00: Αυστραλία – Περού (ΕΡΤ2 Fisht Stadium, Σότσι)
  • Τρίτη 26/6 21:00: Νιγηρία – Αργεντινή (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
  • Τρίτη 26/6 21:00: Ισλανδία – Κροατία (ΕΡΤ2 Rostov Arena, Ροστόβ)

 

  • Τετάρτη 27/6 17:00: Νότια Κορέα – Γερμανία (ΕΡΤ1 Ekaterinburg Arena, Εκατερίνμπουργκ)
  • Τετάρτη 27/6 17:00: Μεξικό – Σουηδία (ΕΡΤ2 Kazan Arena, Καζάν)
  • Τετάρτη 27/6 21:00: Σερβία – Βραζιλία (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
  • Τετάρτη 27/6 21:00: Ελβετία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

 

  • Πέμπτη 28/6 17:00: Σενεγάλη – Κολομβία (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
  • Πέμπτη 28/6 17:00: Ιαπωνία – Πολωνία (ΕΡΤ2 Volgograd Arena, Βολγκογκράντ)
  • Πέμπτη 28/6 21:00: Αγγλία – Βέλγιο (ΕΡΤ1 Kaliningrad Stadium, Καλίνινγκραντ)
  • Πέμπτη 28/6 21:00: Παναμάς – Τυνησία (ΕΡΤ2 Mordovia Arena, Σαράνσκ)
  Ψάχνεις υψηλές αποδόσεις; παίξε νόμιμα στη winmasters και δώσε αξία στο στοίχημα σους        
Επίσκεψη
 

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

  • Σάββατο 30/6 17:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)
  • Σάββατο 30/6 21:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

 

  • Κυριακή 1/7 17:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα
  • Κυριακή 1/7 21:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)

 

  • Δευτέρα 2/7 17:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
  • Δευτέρα 2/7 21:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Rostov Arena, Ροστόβ)

 

  • Τρίτη 3/7 17:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
  • Τρίτη 3/7 21:00: Φάση των «16» (ΕΡΤ1 Spartak Stadium, Μόσχα)
  Ταχύτητα στις συναλλαγές, ασφαλείς πληρωμές και νόμιμο παιχνίδι με πολλές εκπλήξεις για το Μουντιάλ        
Επίσκεψη
 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

  • Παρασκευή 6/7 17:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Nizhny Novgorod Stadium, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  • Παρασκευή 6/7 21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Kazan Arena, Καζάν)

 

  • Σάββατο 7/7 17:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Samara Arena, Σαμάρα)
  • Σάββατο 7/7 21:00: Προημιτελικός (ΕΡΤ1 Fisht Stadium, Σότσι)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

  • Τρίτη 10/7 21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη)
  • Τετάρτη 11/7 21:00: Ημιτελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

  • Σάββατο 14/7 17:00: Μικρός τελικός (ΕΡΤ1 Saint Petersburg Stadium, Αγία Πετρούπολη
  Τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα για τους ομίλους του Μουντιάλ στο stoiximan.gr        
Επίσκεψη
 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

  • Κυριακή 15/7 18:00: Τελικός (ΕΡΤ1 Luzhniki Stadium, Μόσχα)