Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ίστβαν Κόβακς (Ρουμανία) Γήπεδο
Stadionul Municipal (5.200) Απόσταση
442 χλμ. Καιρός
Άστατος UTA Αράντ - Φαρούλ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
8η
59.5%
78.4%
48.6%
12η
59.5%
73%
43.2%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
UTA Αράντ - Φαρούλ
1
2.49
X
3.60
2
2.85
1
2.49
UTA Αράντ
X
3.60
Ισοπαλία
2
2.85
Φαρούλ
UTA Αράντ - Φαρούλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.49 | 3.60 | 2.75 | 4.12% | 1.93 | 1.86 | 5.28% | 1.71 | 2.13 | 5.15% |
|
|
2.45 | 3.30 | 2.85 | 5.84% | 1.85 | 1.90 | 6.27% | 1.70 | 2.07 | 6.66% |
|
|
2.45 | 3.25 | 2.85 | 6.26% | 1.81 | 1.92 | 6.83% | 1.71 | 2.00 | 7.82% |
|
|
2.45 | 3.15 | 2.82 | 7.43% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.70 | 2.07 | 6.66% |
|
|
2.30 | 3.20 | 2.85 | 8.94% | 1.85 | 1.92 | 5.78% | 1.71 | 2.05 | 6.77% |
|
|
2.38 | 3.10 | 2.60 | 11.30% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας UTA Αράντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ