Novasports Start
Κωδ. Κουπονιού: 380
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Π. Ίτριχ Γήπεδο
Veltins Arena (62.271) Απόσταση
39 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Φορτoύνα Ντ. - Σάλκε 0-2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Φορτoύνα Ντ.
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nikola Katic | Α | 5/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Henning Matriciani | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Edin Dzeko | Ε | 7/5 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| E. Højlund | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
26 | ||
| Bryan Lasme | Ε | 12/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Finn Porath | Ε | 18/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Valgeir Lunddal | Α | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Jordy de Wijs | Α | 8/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Kenneth Schmidt | Α | 20/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Anouar El Azzouzi | Α | 29/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Sima Suso | Μ | 22/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Satoshi Tanaka | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Christian Rasmussen | Ε | 22/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Florent Muslija | Ε | 6/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάλκε - Φορτoύνα Ντ. Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
1η
50%
62.5%
46.9%
15η
53.1%
68.8%
53.1%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάλκε - Φορτoύνα Ντ.
1
1.57
X
4.55
2
5.90
1
1.57
Σάλκε
X
4.55
Ισοπαλία
2
5.90
Φορτoύνα Ντ.
Σάλκε - Φορτoύνα Ντ. Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.54 | 4.55 | 5.70 | 4.27% | 2.24 | 1.66 | 4.66% | 1.74 | 2.08 | 5.26% |
|
|
1.57 | 4.20 | 5.80 | 4.53% | 2.22 | 1.67 | 4.69% | 1.70 | 2.07 | 6.66% |
|
|
1.53 | 4.30 | 5.70 | 5.80% | 2.25 | 1.61 | 6.15% | 1.70 | 2.06 | 6.86% |
|
|
1.52 | 4.33 | 5.66 | 6.15% | 2.16 | 1.64 | 6.78% | 1.74 | 1.95 | 8.05% |
|
|
1.50 | 4.30 | 5.90 | 6.43% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.73 | 2.05 | 6.18% |
|
|
1.50 | 4.00 | 5.00 | 10.45% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάλκε, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ