Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Έρικ Βατελιέ (Γαλλία) Γήπεδο
Stade de l'Abbé-Deschamps (18.541) Απόσταση
315 χλμ. Καιρός
Βροχή
Α΄ Γύρος: Ανζέ - Οσέρ 2-0
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Ανζέ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Donovan Leon | Τ | 27/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| T. Siwe | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Fredrik Oppegard | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Oussama El Azzouzi | Μ | 11/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Tidiane Devernois | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Romain Faivre | Μ | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Carlens Arcus | Α | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Marius Courcoul | Α | 18/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| M. Louãr | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ousmane Camara | Α | 29/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Emmanuel Biumla | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Y. Belkhdim | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Harouna Djibirin | Ε | 15/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Οσέρ - Ανζέ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
16η
40.6%
59.4%
43.8%
13η
37.5%
62.5%
31.3%
Η Οσέρ μπαίνει στην αναμέτρηση με ξεκάθαρο «πρέπει», καθώς η ανάγκη για βαθμούς είναι επιτακτική στη μάχη που δίνει για να αποφύγει τις περιπέτειες στο φινάλε της σεζόν. Κάθε παιχνίδι πλέον έχει χαρακτήρα τελικού, ειδικά από τη στιγμή που οι αποστάσεις στη βαθμολογία παραμένουν μικρές. Από την άλλη πλευρά, η Ανζέ βρίσκεται σε σαφώς πιο άνετη θέση και δεν πιέζεται ουσιαστικά από το βαθμολογικό κίνητρο. Άσος.
03/05
18:15
Αγώνας
Οσέρ - Ανζέ
Σημείο
1
Stake
10.00
Result
3-1
Profit
+7.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Οσέρ - Ανζέ
1
1.87
X
3.90
2
5.20
1
1.87
Οσέρ
X
3.90
Ισοπαλία
2
5.20
Ανζέ
Οσέρ - Ανζέ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.71 | 3.90 | 5.20 | 3.24% | 1.83 | 2.00 | 4.44% | 1.96 | 1.83 | 5.36% |
|
|
1.78 | 3.65 | 4.80 | 4.22% | 1.80 | 2.02 | 4.82% | 1.90 | 1.85 | 6.27% |
|
|
1.75 | 3.75 | 4.80 | 4.44% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.87 | 1.87 | 6.50% |
|
|
1.70 | 3.80 | 5.00 | 4.89% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
|
|
1.84 | 3.45 | 4.40 | 5.71% | 1.72 | 2.15 | 4.44% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
|
|
1.87 | 3.45 | 4.20 | 5.90% | 1.71 | 2.10 | 5.75% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
Betting facts
Η ομάδα Οσέρ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οσέρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ