Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Γ. Μπένες Γήπεδο
Γιουλίσκα (8.150) Απόσταση
280 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Στην κανονική διάρκεια: Ντούκλα Πράγας - Σλοβάτσκο 1-0, Σλοβάτσκο - Ντούκλα Πράγας 1-2
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Kadak | Μ | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Namory Cisse | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Milan Heca | Τ | 16/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Andrej Stojcevski | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Filip Vasko | Α | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Petr Reinberk | Α | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Milan Rundic | Α | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Pavel Juroska | Μ | 9/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Patrik Blahut | Μ | 18/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Milan Petrzela | Μ | 10/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Michael Krmencik | Ε | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντούκλα Πράγας - Σλοβάτσκο Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
15η
42.4%
75.8%
30.3%
14η
45.5%
72.7%
45.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντούκλα Πράγας - Σλοβάτσκο
1
2.67
X
3.25
2
3.10
1
2.67
Ντούκλα Πράγ.
X
3.25
Ισοπαλία
2
3.10
Σλοβάτσκο
Ντούκλα Πράγας - Σλοβάτσκο Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.67 | 3.10 | 2.80 | 5.15% | 1.67 | 2.18 | 5.44% | 1.87 | 1.89 | 6.00% |
|
|
2.65 | 3.25 | 2.65 | 5.87% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.87 | 1.88 | 6.25% |
|
|
2.36 | 3.14 | 3.10 | 6.08% | 1.66 | 2.12 | 6.90% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
2.60 | 3.20 | 2.65 | 6.93% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.83 | 1.90 | 6.78% |
|
|
2.62 | 3.15 | 2.62 | 7.48% | 1.72 | 2.15 | 4.44% | 1.83 | 1.91 | 6.54% |
|
|
2.45 | 3.20 | 2.70 | 8.34% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντούκλα Πράγας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ