Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Γιαέλ Φαλκόν Πέρες (Αργεντινή) Γήπεδο
El Gigante de Arroyito (41.654) Απόσταση
299 χλμ. Καιρός
Άστατος
Στο Κλαουσούρα: Ιντεπεντιέντε – Ροσάριο Σεντράλ 1-0
Ροζάριο Σεντράλ - Ιντεπεντιέντε
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Juan Komar | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
18 | |
| Franco Ibarra | Μ | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Marco Ruben | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Gaspar Duarte | Ε | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Zabala | Α | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ignacio Pussetto | Ε | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ροζάριο Σεντράλ - Ιντεπεντιέντε Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
62.5%
81.3%
50%
68.8%
87.5%
37.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ροζάριο Σεντράλ - Ιντεπεντιέντε
1
2.22
X
3.10
2
4.25
1
2.22
Ροζάριο Σεντ.
X
3.10
Ισοπαλία
2
4.25
Ιντεπεντιέντ.
Ροζάριο Σεντράλ - Ιντεπεντιέντε Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.03 | 3.10 | 4.20 | 5.06% | 1.50 | 2.58 | 5.15% | 2.19 | 1.64 | 6.22% |
|
|
2.08 | 2.90 | 4.25 | 5.74% | 1.47 | 2.55 | 6.75% | 2.15 | 1.64 | 6.97% |
|
|
2.22 | 2.85 | 3.85 | 5.76% | 1.50 | 2.60 | 4.88% | 2.05 | 1.72 | 6.47% |
|
|
2.04 | 3.00 | 4.20 | 5.80% | 1.53 | 2.45 | 5.82% | 2.08 | 1.69 | 6.76% |
|
|
2.05 | 2.95 | 4.20 | 6.09% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | 2.15 | 1.67 | 6.01% |
|
|
2.05 | 2.88 | 3.60 | 10.14% | 1.53 | 2.40 | 6.56% | 2.10 | 1.67 | 6.98% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ροζάριο Σεντράλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ