Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Έλντερ Καρβάλιο (Πορτογαλία) Γήπεδο
Estádio de São Miguel (10.000) Απόσταση
994 χλμ. Καιρός
Βροχή
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Νασιονάλ Μαδέιρα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| MT | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
| Henrique Silva | Α | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Serginho | Μ | 30/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Franca Lucas | Τ | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Ivanildo Fernandes | Α |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
31 | ||
| Ulisses | Α |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
26 | ||
| L. Vallier | Α | 26/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Vitor Ze | Α | 29/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Miguel Baeza | Μ | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κούλης
13η
43.8%
56.3%
37.5%
14η
50%
71.9%
43.8%
Η Σάντα Κλάρα παρέμεινε στη μεγάλη κατηγορία. Η Νασιονάλ Μαδέιρα επιδιώκει να σωθεί τη φετινή περίοδο και βρίσκεται αρκετά κοντά στον στόχο. Δεν αναμένεται να ανοίξει ιδιαίτερα το ματς, 4/5 σύνολα 2-3 τερμάτων έχει η Νασιονάλ Μαδέιρα.
11/05
22:15
Αγώνας
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα
Σημείο
2-3 G
Stake
5.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα
1
2.35
X
3.30
2
3.35
1
2.35
Σάντα Κλάρα
X
3.30
Ισοπαλία
2
3.35
Νασιονάλ Μαδ.
Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.30 | 3.25 | 3.35 | 3.94% | 1.76 | 2.07 | 4.88% | 1.81 | 1.98 | 5.44% |
|
|
2.35 | 3.15 | 3.30 | 4.40% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.78 | 1.95 | 6.94% |
|
|
2.25 | 3.30 | 3.20 | 5.66% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.25 | 3.15 | 3.25 | 6.51% | 1.72 | 2.07 | 6.06% | 1.82 | 1.92 | 6.57% |
|
|
2.22 | 3.14 | 3.25 | 7.12% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 1.80 | 1.86 | 8.52% |
|
|
2.30 | 3.05 | 3.15 | 7.42% | 1.73 | 2.06 | 5.97% | 1.78 | 1.95 | 6.94% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντα Κλάρα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ