Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Α. Νταρόνκο Γήπεδο
Rei Pelé (20.801) Απόσταση
1100 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Φορταλέζα - Κλαμπ ντε Ρεγκάτας 2-1
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Albino Matheus | Τ | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Alemao Fabio | Α | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tomas Cardona | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Gabriel Fuentes | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Crispim Lucas | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| GB | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Κλαμπ ντε Ρεγκάτας - Φορταλέζα Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κούλης
25%
75%
50%
50%
50%
50%
Οι δύο ομάδες δεν διαθέτουν το κατάλληλο ρόστερ για να πρωταγωνιστήσουν και δεν φαίνονται ικανές για να κάνουν την έκπληξη στο Κύπελλο. Αναμένεται αργό τέμπο στην αρχή του αγώνα και θα επιλέξουμε την ισοπαλία στο ημίχρονο.
15/05
02:00
Αγώνας
Κλαμπ ντε Ρεγκάτας - Φορταλέζα
Σημείο
Χ ημ.
Stake
5.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Κλαμπ ντε Ρεγκάτας - Φορταλέζα
1
2.32
X
2.90
2
3.65
1
2.32
Κλαμπ ντε Ρε.
X
2.90
Ισοπαλία
2
3.65
Φορταλέζα
Κλαμπ ντε Ρεγκάτας - Φορταλέζα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.25 | 2.90 | 3.60 | 6.28% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.00 | 1.75 | 6.67% |
|
|
2.30 | 2.85 | 3.55 | 6.31% | 1.54 | 2.40 | 6.19% | 1.97 | 1.77 | 6.77% |
|
|
2.32 | 2.75 | 3.60 | 6.76% | 1.52 | 2.42 | 6.64% | 1.95 | 1.75 | 7.77% |
|
|
2.25 | 2.90 | 3.50 | 6.98% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.10 | 1.66 | 7.29% |
|
|
2.25 | 2.75 | 3.65 | 7.58% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 1.95 | 1.75 | 7.77% |
Betting facts
Η ομάδα Κλαμπ ντε Ρεγκάτας έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κλαμπ ντε Ρεγκάτας, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ