Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Damac Club Stadium (3.800) Απόσταση
1.106 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Αλ Φέιχα - Νταμάκ 1-1
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nabil Alioui | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
23 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Orlando Mosquera | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Mikel Villanueva | Α | 28/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταμάκ - Αλ Φέιχα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
15η
59.4%
84.4%
43.8%
10η
56.3%
84.4%
53.1%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταμάκ - Αλ Φέιχα
1
1.98
X
3.70
2
4.45
1
1.98
Νταμάκ
X
3.70
Ισοπαλία
2
4.45
Αλ Φέιχα
Νταμάκ - Αλ Φέιχα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.98 | 3.55 | 3.85 | 4.44% | 1.83 | 1.98 | 4.90% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
1.76 | 3.70 | 4.45 | 5.94% | 1.85 | 1.91 | 6.02% | 1.84 | 1.89 | 6.77% |
|
|
1.82 | 3.60 | 4.20 | 6.13% | 1.87 | 1.91 | 5.51% | 1.83 | 1.93 | 6.07% |
|
|
1.90 | 3.50 | 3.80 | 6.99% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | 1.80 | 1.90 | 7.57% |
|
|
1.80 | 3.60 | 4.05 | 7.43% | 1.82 | 1.88 | 7.52% | 1.80 | 1.90 | 7.57% |
|
|
1.85 | 3.50 | 3.75 | 8.50% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταμάκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ