Cosmote Sport 2HD
Κωδ. Κουπονιού: 331
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μιγκέλ Νογκέιρα (Πορτογαλία) Γήπεδο
Estádio António Coimbra da Mota (8.000) Απόσταση
27 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α' Γύρος: Μπενφίκα - Εστορίλ 3-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μπενφίκα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Longin Bimai | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Antef Tsoungui | Α | 13/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Pedro Carvalho | Α | 25/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nicolas Otamendi | Α | 29/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Joao Veloso | Μ | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
23 | |
| Richard Rios | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Εστορίλ - Μπενφίκα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κούλης
9η
57.6%
75.8%
60.6%
3η
57.6%
87.9%
69.7%
Η Εστορίλ είναι αδιάφορη βαθμολογικά στο τέλος της χρονιάς. Η Μπενφίκα επιζητεί τη νίκη και την ίδια στιγμή να μην επικρατήσει η Σπόρτινγκ για να ανέβει στη 2η θέση του πίνακα. Θα επιλέξουμε το συνδυαστικό 2 & Over 2,5 για να ανεβάσουμε την απόδοση του διπλού της Μπενφίκα κόντρα στην υποδεέστερη Εστορίλ.
16/05
22:30
Αγώνας
Εστορίλ - Μπενφίκα
Σημείο
2 & Over 2,5
Stake
5.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Εστορίλ - Μπενφίκα
1
9.00
X
5.70
2
1.36
1
9.00
Εστορίλ
X
5.70
Ισοπαλία
2
1.36
Μπενφίκα
Εστορίλ - Μπενφίκα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8.25 | 5.70 | 1.34 | 4.12% | 2.95 | 1.41 | 4.60% | 1.65 | 2.22 | 5.35% |
|
|
8.25 | 5.30 | 1.36 | 4.32% | 2.87 | 1.42 | 5.00% | 1.65 | 2.15 | 6.64% |
|
|
9.00 | 5.00 | 1.33 | 5.93% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
8.00 | 5.40 | 1.32 | 6.35% | 2.70 | 1.40 | 7.80% | 1.67 | 2.15 | 6.01% |
|
|
8.00 | 5.33 | 1.30 | 7.57% | 2.90 | 1.37 | 6.96% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
8.10 | 5.10 | 1.31 | 7.65% | 2.75 | 1.43 | 5.92% | 1.71 | 2.05 | 6.77% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστορίλ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ