Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ο. Μπέρκα Γήπεδο
Right to Dream Park (10.300) Απόσταση
1.182 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Σχόλια:
Πρώτο ματς για τα πλέι οφ, ακολουθεί ρεβάνς (27/8). Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας μετά τη λήξη του δεύτερου 90λέπτου ακολουθεί παράταση και (αν χρειαστεί) η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα προκριθεί θα παίξει στη League Phase του Κόνφερενς Λιγκ.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Souleymane Alio | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
22 | ||
| Alexander Lind | Ε | 18/6 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| C. May | Α | 17/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Tom Gaal | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Nino Weibel | Μ | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Malamine Efekele | Ε | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Nevio Scherrer | Ε | 7/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νόρντζελαντ - Σεν Γκάλεν Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
0%
60%
40%
66.7%
66.7%
66.7%
Η Νόρντζελαντ έχει βρει ρυθμό τον τελευταίο μήνα και προέρχεται από έξι σερί ματς χωρίς ήττα (5-1-0). Στον περασμένο γύρο απέκλεισε εύκολα τη Βαλούρ με συνολικό σκορ 7-0, ενώ στο Πρωτάθλημα κέρδισε δύσκολα με 1-0 τη Σίλκεμποργκ. Περιμένει τώρα τη Σεν Γκάλεν, η οποία δεν άφησε περιθώριο αντίδρασης στη Σέριφ Τίρασπολ και την απέκλεισε με συνολικό σκορ 8-2. Στο Κύπελλο δε δυσκολεύτηκε με το 3-0 κόντρα στην Ταλβίλ. Σε μέτρια επίπεδα ο άσος και τα γκολ. Νο bet.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νόρντζελαντ - Σεν Γκάλεν
1
1.57
X
4.90
2
6.33
1
1.57
Νόρντζελαντ
X
4.90
Ισοπαλία
2
6.33
Σεν Γκάλεν
Νόρντζελαντ - Σεν Γκάλεν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.50 | 4.90 | 5.50 | 4.99% | 3.15 | 1.36 | 5.01% | 1.47 | 2.57 | 6.49% |
|
|
1.52 | 4.85 | 5.05 | 5.85% | 3.00 | 1.37 | 5.95% | 1.48 | 2.55 | 6.35% |
|
|
1.50 | 4.70 | 5.40 | 6.07% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.45 | 2.65 | 6.28% |
|
|
1.48 | 4.60 | 5.40 | 7.26% | 3.20 | 1.33 | 6.05% | 1.43 | 2.65 | 7.12% |
|
|
1.42 | 4.50 | 6.33 | 7.79% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.45 | 2.54 | 7.69% |
|
|
1.57 | 4.75 | 4.10 | 8.37% | 3.00 | 1.36 | 6.42% | 1.44 | 2.62 | 7.07% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νόρντζελαντ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ