Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Φεντερίκο Λα Πένα (Ιταλία) Γήπεδο
Romeo Menti (17.163) Απόσταση
849χλμ. Καιρός
Βροχή
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Armand Rada | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Michele Cavion | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Matteo Della Morte | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Frank Tsadjout | Ε | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ruggero Frosinini | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Simone Pafundi | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Filippo Pittarello | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Βιτσέντζα - Καταντζάρο Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
100%
100%
100%
100%
100%
100%
Η Βιτσέντζα επιστρέφει στη Σέριε B ως πρωταθλήτρια του ομίλου της στη Σέριε C, με το «Romeo Menti» να αναμένεται θερμό στην πρεμιέρα. Μετά και την τελευταία της φιλική νίκη με 1-0 επί της Αλταβίλα, δείχνει σε καλή κατάσταση, με θετική ψυχολογία. Η Καταντζάρο προέρχεται από μία εξαιρετική σεζόν όπου έφτασε μέχρι τον τελικό των πλέι-οφ ανόδου στη Σέριε Β. Διατηρεί τον επιθετικό της προσανατολισμό, εντούτοις έχει και αμυντικές αδυναμίες, όπως επιβεβαίωσε και στο πρόσφατο 2-2 με τη Σουντιρόλ. Αμφότερες οι ομάδες έχουν ποιότητα μεσοεπιθετικά και τάση προς «ανοιχτά» παιχνίδια. Λέμε «ναι» στο G/G.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Βιτσέντζα - Καταντζάρο
1
2.42
X
3.20
2
3.35
1
2.42
Βιτσέντζα
X
3.20
Ισοπαλία
2
3.35
Καταντζάρο
Βιτσέντζα - Καταντζάρο Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.37 | 3.20 | 3.15 | 4.93% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.27 | 3.15 | 3.35 | 5.35% | 1.73 | 2.09 | 5.35% | 1.83 | 1.93 | 6.07% |
|
|
2.40 | 3.00 | 3.20 | 5.88% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.30 | 3.15 | 3.20 | 6.08% | 1.73 | 2.06 | 5.97% | 1.79 | 1.95 | 6.67% |
|
|
2.42 | 3.14 | 3.00 | 6.11% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 1.80 | 1.86 | 8.52% |
|
|
2.25 | 3.10 | 3.35 | 6.15% | 1.70 | 2.08 | 6.46% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βιτσέντζα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ