Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μάριαν Μπαρμπού (Ρουμανία) Γήπεδο
Stadionul Otelul (13.500) Απόσταση
235 χλμ. Καιρός
Αίθριος Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lopes Ne | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Kazu | Α | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Radu Postelnicu | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Dejan Iliev | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Alexandru Pascanu | Α | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Talisson | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Claudiu Petrila | Ε | 3/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Οτελούλ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
14η
58.3%
66.7%
41.7%
2η
53.8%
69.2%
38.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Οτελούλ - Ραπίντ Βουκουρεστίου
1
3.50
X
3.40
2
2.25
1
3.50
Οτελούλ
X
3.40
Ισοπαλία
2
2.25
Ραπίντ Βουκο.
Οτελούλ - Ραπίντ Βουκουρεστίου Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.35 | 3.40 | 2.20 | 4.50% | 1.73 | 2.09 | 5.35% | 1.85 | 1.91 | 6.02% |
|
|
3.30 | 3.15 | 2.25 | 6.10% | 1.79 | 1.98 | 5.99% | 1.73 | 2.02 | 6.81% |
|
|
3.35 | 3.20 | 2.20 | 6.15% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.88 | 1.88 | 6.00% |
|
|
3.50 | 3.14 | 2.16 | 6.29% | 1.69 | 2.08 | 6.76% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
3.25 | 3.10 | 2.22 | 7.47% | 1.80 | 2.02 | 4.82% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
3.10 | 3.00 | 2.15 | 10.80% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οτελούλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ραπίντ Βουκουρεστίου νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ