Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Χουάν Λάρα (Χιλή) Γήπεδο
Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar (15.000), συνθετικός χλοοτάπητας Απόσταση
29 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
Α΄ Γύρος: Ντεπόρτες Λιμάς - Ουνιόν Λα Καλέρα 4-0
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Gutierrez | Α | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Joan Cruz | Μ | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Axel Encinas | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ουνιόν Λα Καλέρα - Ντεπόρτες Λιμάς Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
16η
50%
65.4%
57.7%
6η
56%
84%
72%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ουνιόν Λα Καλέρα - Ντεπόρτες Λιμάς
1
2.65
X
6.85
2
33.00
1
2.65
Ουνιόν Λα Κα.
X
6.85
Ισοπαλία
2
33.00
Ντεπόρτες Λι.
Ουνιόν Λα Καλέρα - Ντεπόρτες Λιμάς Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.60 | 3.50 | 2.60 | 5.21% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.58 | 2.31 | 6.17% |
|
|
2.62 | 3.50 | 2.55 | 5.62% | 2.15 | 1.72 | 4.44% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
2.65 | 3.60 | 2.45 | 5.95% | 2.15 | 1.71 | 4.75% | 1.59 | 2.30 | 5.99% |
|
|
2.45 | 3.60 | 2.62 | 6.33% | 2.16 | 1.64 | 6.78% | 1.54 | 2.35 | 6.97% |
|
|
1.11 | 6.85 | 33.00 | 7.17% | ||||||
|
|
2.50 | 3.40 | 2.55 | 7.94% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.40 | 3.35 | 2.50 | 10.33% | 2.10 | 1.65 | 7.60% | |||
Betting facts
Η ομάδα Ουνιόν Λα Καλέρα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουνιόν Λα Καλέρα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ