Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ρ. Χάρντι Γήπεδο
Dens Park (11.775) Απόσταση
136 χλμ. Καιρός
Αίθριος Πιθανές Ενδεκάδες
Μάδεργουελ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Zan Besir | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ryan Finnigan | Μ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Finlay Robertson | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Charlie Reilly | Μ | 21/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Drey Wright | Μ | 35/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ashley Hay | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Simon Murray | Ε | 32/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Joe Westley | Ε | 23/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Paul McGinn | Α | 33/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
13 | |
| Jordan McGhee | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
13 | |
| Johnny Koutroumbis | Α | 25/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Oscar Priestman | Μ | 28/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Callum Hendry | Ε | 21/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
13 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταντί - Μάδεργουελ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
4η
66.7%
88.9%
55.6%
10η
44.4%
77.8%
66.7%
Στον ένα πόντο η διαφορά των δύο ομάδων που έρχονται από ήττα και ψάχνουν αντίδραση. Είναι ανοικτό ματς και περιμένουμε αμφότερες να δείξουν τις επιθετικές αρετές τους για να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα, θα το αφήσουμε.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταντί - Μάδεργουελ
1
3.10
X
3.50
2
2.35
1
3.10
Νταντί
X
3.50
Ισοπαλία
2
2.35
Μάδεργουελ
Νταντί - Μάδεργουελ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.05 | 3.50 | 2.30 | 4.61% | 2.15 | 1.72 | 4.44% | 1.57 | 2.32 | 6.37% |
|
|
3.10 | 3.45 | 2.27 | 5.03% | 2.13 | 1.71 | 5.15% | 1.57 | 2.34 | 6.04% |
|
|
3.00 | 3.45 | 2.30 | 5.48% | 2.08 | 1.72 | 5.85% | 1.58 | 2.30 | 6.34% |
|
|
2.88 | 3.50 | 2.35 | 5.52% | 2.10 | 1.73 | 5.14% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.95 | 3.45 | 2.25 | 6.83% | 2.12 | 1.68 | 6.27% | 1.60 | 2.30 | 5.64% |
|
|
3.00 | 3.20 | 2.33 | 6.98% | 2.05 | 1.71 | 6.77% | 1.55 | 2.30 | 7.40% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντί, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ