Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
P. Stuart Γήπεδο
Tulloch Caledonian Stadium (7.512) Απόσταση
312 χλμ. Καιρός
Ψυχρός Ινβερνές - Μόρτον Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
4η
45.5%
81.8%
36.4%
9η
54.5%
81.8%
45.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ινβερνές - Μόρτον
1
1.40
X
4.65
2
9.00
1
1.40
Ινβερνές
X
4.65
Ισοπαλία
2
9.00
Μόρτον
Ινβερνές - Μόρτον Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.40 | 4.30 | 7.90 | 6.84% | 1.91 | 1.80 | 7.33% | 2.10 | 1.67 | 6.98% |
|
|
1.36 | 4.40 | 7.90 | 8.19% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | 2.07 | 1.67 | 7.57% |
|
|
1.32 | 4.50 | 9.00 | 8.33% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | 2.05 | 1.68 | 7.67% |
|
|
1.36 | 4.33 | 8.00 | 8.36% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | 2.10 | 1.66 | 7.29% |
|
|
1.33 | 4.65 | 7.90 | 8.55% | 1.98 | 1.74 | 7.39% | 2.10 | 1.66 | 7.29% |
|
|
1.33 | 4.20 | 8.00 | 10.31% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 2.00 | 1.73 | 7.24% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ινβερνές, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ