Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Οράτιου Φέσνιτς (Ρουμανία) Γήπεδο
Σέντραλ Στάντιουμ Χάγκι Ακάντεμι (4.554) Απόσταση
286 χλμ. Καιρός
Αίθριος Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Pellegrini | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Φαρούλ - Πετρολούλ Πλοϊέστι Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
7η
61.5%
84.6%
53.8%
4η
46.2%
76.9%
46.2%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Φαρούλ - Πετρολούλ Πλοϊέστι
1
1.94
X
3.80
2
4.15
1
1.94
Φαρούλ
X
3.80
Ισοπαλία
2
4.15
Πετρολούλ Πλ.
Φαρούλ - Πετρολούλ Πλοϊέστι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.84 | 3.80 | 4.10 | 4.81% | 2.07 | 1.75 | 5.17% | 1.68 | 2.13 | 6.08% |
|
|
1.94 | 3.60 | 3.66 | 6.23% | 2.00 | 1.76 | 6.38% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
|
|
1.80 | 3.65 | 4.15 | 6.59% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | 1.68 | 2.13 | 6.08% |
|
|
1.87 | 3.40 | 4.00 | 7.31% | 2.02 | 1.80 | 4.82% | 1.67 | 2.12 | 6.59% |
|
|
1.82 | 3.55 | 4.00 | 7.51% | 2.03 | 1.75 | 6.02% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
1.83 | 3.30 | 3.70 | 10.69% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
Betting facts
Η ομάδα Φαρούλ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φαρούλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Πετρολούλ Πλοϊέστι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ