Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
- Απόσταση
- CF Os Belenenses - Αρούκα Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
66.7%
100%
66.7%
100%
100%
100%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
CF Os Belenenses - Αρούκα
1
6.00
X
4.30
2
1.62
1
6.00
CF Os Belene.
X
4.30
Ισοπαλία
2
1.62
Αρούκα
CF Os Belenenses - Αρούκα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6.00 | 4.00 | 1.50 | 7.69% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.97 | 1.73 | 7.89% |
|
|
5.20 | 3.90 | 1.57 | 7.89% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | 1.91 | 1.75 | 8.67% |
|
|
5.80 | 4.20 | 1.45 | 9.10% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
|
|
5.00 | 4.30 | 1.48 | 9.77% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.87 | 1.83 | 7.51% |
|
|
4.85 | 3.50 | 1.62 | 9.84% | 1.90 | 1.70 | 10.28% | |||
|
|
5.25 | 3.75 | 1.53 | 9.97% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας CF Os Belenenses, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ