Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Γκ. Ίρβιν Γήπεδο
- Απόσταση
- Στενχάουσμιουρ - Ντανφέρμλιν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
2η
27.3%
63.6%
18.2%
5η
36.4%
54.5%
-
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Στενχάουσμιουρ - Ντανφέρμλιν
1
4.90
X
3.70
2
1.88
1
4.90
Στενχάουσμιο.
X
3.70
Ισοπαλία
2
1.88
Ντανφέρμλιν
Στενχάουσμιουρ - Ντανφέρμλιν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4.35 | 3.50 | 1.80 | 6.64% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | 1.91 | 1.83 | 6.54% |
|
|
4.40 | 3.70 | 1.71 | 7.61% | 1.72 | 2.00 | 7.53% | 1.96 | 1.75 | 7.55% |
|
|
3.95 | 3.30 | 1.88 | 8.10% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | 1.82 | 1.88 | 7.52% |
|
|
4.30 | 3.40 | 1.78 | 8.13% | 1.75 | 1.98 | 7.10% | 1.87 | 1.85 | 7.00% |
|
|
4.90 | 3.55 | 1.65 | 8.41% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.88 | 1.82 | 7.52% |
|
|
3.80 | 3.50 | 1.75 | 10.74% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στενχάουσμιουρ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ