Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Νιού Λον Απόσταση
112 χλμ. Καιρός
Άστατος Φόρεστ Γκριν - Ίστλι Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
18η
66.7%
91.7%
66.7%
15η
71.4%
78.6%
50%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Φόρεστ Γκριν - Ίστλι
1
1.58
X
5.00
2
5.50
1
1.58
Φόρεστ Γκριν
X
5.00
Ισοπαλία
2
5.50
Ίστλι
Φόρεστ Γκριν - Ίστλι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.58 | 4.35 | 5.20 | 5.22% | 2.46 | 1.54 | 5.29% | 1.61 | 2.24 | 6.33% |
|
|
1.57 | 4.25 | 5.10 | 6.39% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.60 | 2.22 | 7.02% |
|
|
1.54 | 5.00 | 4.50 | 6.68% | 2.42 | 1.50 | 7.40% | 1.60 | 2.20 | 7.37% |
|
|
1.53 | 4.10 | 5.50 | 7.35% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
1.56 | 4.10 | 4.85 | 8.35% | 2.30 | 1.54 | 7.76% | 1.60 | 2.15 | 8.27% |
|
|
1.48 | 4.40 | 4.80 | 10.01% | ||||||
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φόρεστ Γκριν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ