Α' Ισπανίας 01/11/2026
VAR
ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
17:15
Magenta Sport 4 League
Κωδ. Κουπονιού: 735
Magenta Sport 4 League
Κωδ. Κουπονιού: 735
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Σαρδινέρο (22.308) Απόσταση
339 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Ρεάλ Μαδρίτης
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Simon Eriksson | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Jorge Salinas | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Andres Martin | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Thibaut Courtois | Τ | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ferland Mendy | Α | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Raul Asencio | Α | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Federico Valverde | Μ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Rodrygo | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | ||
| Junior Vinicius | Ε | 5/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σανταντέρ - Ρεάλ Μαδρίτης Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
16η
63.6%
90.9%
81.8%
3η
63.6%
81.8%
81.8%
Η Σανταντέρ πραγματοποιεί μία θετική επιστροφή στη Λα Λίγκα. Προέρχεται από δύο διαδοχικές νίκες, το σπουδαίο 2-1 επί της Εσπανιόλ στο πρωτάθλημα και το μεσοβδόμαδο 2-0 επί της Ριμπαντεσέλα στο Κύπελλο. Η Ρεάλ Μαδρίτης ταξίδεψε με την ψυχολογία στα ύψη μετά τον θρίαμβο (1-2, εκτός) επί της Μπαρτσελόνα στο Clásico. Βρίσκεται μόλις τρεις βαθμούς μακριά από την κορυφή. Η παράδοση είναι συντριπτικά υπέρ της, έχοντας κερδίσει 9 από τα τελευταία 10 παιχνίδια απέναντι στη Ράσινγκ. Η εξαιρετική φόρμα της Ρεάλ Μαδρίτης μετά τη νίκη στο ντέρμπι, η τεράστια ποιοτική διαφορά που υπάρχει, αλλά και η προϊστορία, μας οδηγούν στο 2 & Under 4,5.
01/11
17:15
Αγώνας
Σανταντέρ - Ρεάλ Μαδρίτης
Σημείο
2 & Under 4,5
Stake
10.00
Result
0-3
Profit
+12.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σανταντέρ - Ρεάλ Μαδρίτης
1
12.50
X
8.50
2
1.23
1
12.50
Σανταντέρ
X
8.50
Ισοπαλία
2
1.23
Ρεάλ Μαδρίτη.
Σανταντέρ - Ρεάλ Μαδρίτης Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12.50 | 8.00 | 1.20 | 3.69% | 4.20 | 1.23 | 4.86% | 1.55 | 2.32 | 7.08% |
|
|
11.25 | 6.80 | 1.23 | 4.67% | 3.95 | 1.26 | 4.47% | 1.57 | 2.32 | 6.37% |
|
|
12.00 | 8.25 | 1.18 | 4.94% | 4.05 | 1.24 | 5.07% | 1.55 | 2.36 | 6.45% |
|
|
10.00 | 7.50 | 1.22 | 5.03% | 3.80 | 1.25 | 5.94% | 1.62 | 2.25 | 5.81% |
|
|
11.00 | 7.70 | 1.20 | 5.13% | 3.55 | 1.25 | 7.55% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
11.00 | 7.25 | 1.21 | 5.24% | 4.50 | 1.21 | 4.64% | 1.52 | 2.40 | 6.94% |
|
|
11.00 | 8.50 | 1.18 | 5.30% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 1.62 | 2.20 | 6.70% |
|
|
10.25 | 7.10 | 1.22 | 5.49% | 3.75 | 1.27 | 5.13% | 1.63 | 2.20 | 6.37% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σανταντέρ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ