Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Γκ. Κρουασβίλι Γήπεδο
- Απόσταση
-
Σχόλια:
League Phase - 4η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Καλύτερη απόδοση των 8 αντιπάλων της εκάστοτε εμπλεκόμενης ομάδας στη League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Επίθεση). 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στουρμ Γκρατς - Τσέλιε Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
19η
0%
33.3%
33.3%
29η
33.3%
100%
66.7%
Η Στουρμ Γκρατς τα πάει εξαιρετικά στη League Phase του Γιουρόπα Λιγκ, έχοντας συγκεντρώσει 4 βαθμούς από δύσκολα παιχνίδια. Χαρακτηριστικό το πρόσφατο 1-0 επί της Μαρσέιγ. Δυσκολεύεται στην αυστριακή Μπουντεσλίγκα, στο 1-1 (εκτός) έμεινε με τη Βόλφσμπεργκερ. Θετική η Τσέλιε, «τρέχοντας» αήττητο σερί 5 αγώνων σε όλες τις διοργανώσεις από τα μέσα Οκτωβρίου. Απέδειξε πρόσφατα την αξία της με την ισοπαλία (2-2) κόντρα στη Σάλτσμπουργκ, παρά το γεγονός ότι βρίσκεται στην 5η θέση του εγχώριου πρωταθλήματος, αν και κέρδισε με 4-0 τη Νάφτα στο τελευταίο της χρονικά παιχνίδι. Η ευρωπαϊκή φόρμα και η έδρα δίνουν προβάδισμα στη Στουρμ Γκρατς, όμως η Τσέλιε διαθέτει την ποιότητα να απειλήσει. Άσος.
05/11
22:00
Αγώνας
Στουρμ Γκρατς - Τσέλιε
Σημείο
1 & Over 1,5
Stake
7.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Στουρμ Γκρατς - Τσέλιε
1
1.58
X
4.55
2
5.90
1
1.58
Στουρμ Γκρατ.
X
4.55
Ισοπαλία
2
5.90
Τσέλιε
Στουρμ Γκρατς - Τσέλιε Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.55 | 4.50 | 5.70 | 4.11% | 2.35 | 1.55 | 6.60% | 1.65 | 2.15 | 6.64% |
|
|
1.55 | 4.35 | 5.90 | 4.26% | 2.42 | 1.52 | 6.64% | 1.62 | 2.18 | 7.06% |
|
|
1.55 | 4.40 | 5.60 | 4.85% | 2.37 | 1.60 | 4.48% | 1.65 | 2.15 | 6.64% |
|
|
1.53 | 4.55 | 5.60 | 4.94% | 2.43 | 1.55 | 5.36% | 1.64 | 2.20 | 6.04% |
|
|
1.58 | 4.25 | 5.40 | 5.07% | 2.40 | 1.58 | 4.72% | 1.65 | 2.20 | 5.71% |
|
|
1.55 | 4.35 | 5.50 | 5.38% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.64 | 2.18 | 6.41% |
|
|
1.53 | 4.33 | 5.75 | 5.52% | 2.38 | 1.57 | 5.40% | 1.67 | 2.10 | 6.98% |
|
|
1.52 | 4.33 | 5.50 | 6.60% | 2.36 | 1.54 | 6.81% | 1.66 | 2.10 | 7.29% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στουρμ Γκρατς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ