Magenta Sport 5HD
Κωδ. Κουπονιού: 226
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Έντγκαρ Μάλτσεβς (Λετονία) Γήπεδο
Stadionul Rapid - Giulești (14.047) Απόσταση
Ουδέτερο (1650 χλμ. / 1.028 χλμ.) Καιρός
Αίθριος
Σχόλια:
League Phase - 4η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Καλύτερη απόδοση των 8 αντιπάλων της εκάστοτε εμπλεκόμενης ομάδας στη League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Επίθεση). 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Χαποέλ Μπερ Σέβα - ΟΦΗ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
30η
33.3%
66.7%
66.7%
26η
20%
100%
40%
Η Χαποέλ Μπερ Σεβά άφησε πίσω της την ήττα με 4-0 από την Ουνιόν Σεν-Ζιλουάζ στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της League Phase του Γιουρόπα Λιγκ (1 βαθμός σε 3 ματς) και προέρχεται από δύο διαδοχικές εντυπωσιακές νίκες με το ίδιο σκορ (2-5), με πιο πρόσφατη αυτή επί της Μακάμπι Πέταχ Τίκβα. Ο ΟΦΗ πήρε «ανάσα» με την εκτός έδρας νίκη (0-1) επί του Παναιτωλικού στο πρωτάθλημα. Ψάχνει τη χαμένη του σταθερότητα. Είχε δύσκολο έργο στο τελευταίο του ευρωπαϊκό ματς κόντρα στη Λεβερκούζεν, από την οποία έχασε εύκολα (0-2, εντός). Η Χαποέλ Μπερ Σεβά καίγεται για το αποτέλεσμα, αλλά παρουσιάζει ευάλωτη άμυνα, την ώρα που ο ΟΦΗ βρίσκει αντίπαλο στα μέτρα του και μπορεί να «χτυπήσει» το ματς. 2 DNB.
05/11
22:00
Αγώνας
Χαποέλ Μπερ Σέβα - ΟΦΗ
Σημείο
2 DNB
Stake
6.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Χαποέλ Μπερ Σέβα - ΟΦΗ
1
2.13
X
3.75
2
3.40
1
2.13
Χαποέλ Μπερ .
X
3.75
Ισοπαλία
2
3.40
ΟΦΗ
Χαποέλ Μπερ Σέβα - ΟΦΗ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.05 | 3.75 | 3.40 | 4.63% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
2.08 | 3.70 | 3.35 | 4.72% | 2.18 | 1.68 | 5.12% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
2.13 | 3.60 | 3.30 | 4.79% | 2.21 | 1.66 | 5.20% | 1.55 | 2.37 | 6.29% |
|
|
2.09 | 3.65 | 3.35 | 4.85% | 2.20 | 1.68 | 4.74% | 1.58 | 2.35 | 5.52% |
|
|
2.05 | 3.70 | 3.40 | 4.96% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.08 | 3.65 | 3.35 | 5.06% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.32 | 6.37% |
|
|
2.12 | 3.65 | 3.25 | 5.07% | 2.18 | 1.65 | 6.08% | 1.55 | 2.32 | 7.08% |
|
|
2.00 | 3.75 | 3.33 | 6.28% | 2.20 | 1.64 | 6.04% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
Betting facts
Η ομάδα Χαποέλ Μπερ Σέβα νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χαποέλ Μπερ Σέβα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ