Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
- Απόσταση
-
Σχόλια:
League Phase - 4η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Καλύτερη απόδοση των 8 αντιπάλων της εκάστοτε εμπλεκόμενης ομάδας στη League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Επίθεση). 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Άντερλεχτ - Σάλτσμπουργκ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
22η
44.4%
77.8%
66.7%
21η
28.6%
57.1%
57.1%
Η Άντερλεχτ βρίσκεται οριακά εντός της ζώνης πρόκρισης (24η θέση) με 3 βαθμούς στη League Phase του Γιουρόπα Λιγκ. Προέρχεται από άνετη εντός έδρας νίκη με 4-1 κόντρα στη Βέστερλο για το βελγικό πρωτάθλημα και επιδιώκει να δώσει συνέχεια στο πρόσφατο εντός έδρας σερί του, μετά και το εμφατικό 3-0 επί της Γιαγκελόνια την προηγούμενη αγωνιστική στην Ευρώπη. Η Σάλτσμπουργκ φιγουράρει ακριβώς πάνω από τους γηπεδούχους (4 βαθμοί), διαθέτοντας εξαιρετική ψυχολογία μετά το επιβλητικό 5-1 επί της Αούστρια Λουστενάου. Παρουσιάζει ιδιαίτερη δυναμική μακριά από το γήπεδό της, τρέχοντας ένα εντυπωσιακό αήττητο σερί 12 εκτός έδρας αγώνων (7-5-0). Καλή εντός η Άντερλεχτ, σούπερ εκτός η Σάλτσμπουργκ. G/G.
05/11
19:45
Αγώνας
Άντερλεχτ - Σάλτσμπουργκ
Σημείο
G/G
Stake
8.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Άντερλεχτ - Σάλτσμπουργκ
1
1.98
X
3.85
2
3.70
1
1.98
Άντερλεχτ
X
3.85
Ισοπαλία
2
3.70
Σάλτσμπουργκ
Άντερλεχτ - Σάλτσμπουργκ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.95 | 3.80 | 3.70 | 4.42% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.53 | 2.38 | 6.87% |
|
|
1.93 | 3.85 | 3.70 | 4.59% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | |||
|
|
1.93 | 3.85 | 3.65 | 4.93% | 2.33 | 1.59 | 5.49% | 1.53 | 2.41 | 6.41% |
|
|
1.97 | 3.75 | 3.60 | 4.95% | 2.35 | 1.61 | 4.46% | 1.54 | 2.40 | 6.19% |
|
|
1.97 | 3.80 | 3.55 | 4.98% | 2.37 | 1.58 | 5.20% | 1.54 | 2.40 | 6.19% |
|
|
1.95 | 3.70 | 3.70 | 5.07% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.50 | 2.47 | 6.68% |
|
|
1.98 | 3.65 | 3.55 | 5.72% | 2.32 | 1.58 | 6.01% | 1.52 | 2.42 | 6.64% |
|
|
1.90 | 3.75 | 3.66 | 6.21% | 2.25 | 1.61 | 6.15% | 1.55 | 2.30 | 7.40% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άντερλεχτ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ