ΔΩΡΕΑΝ* ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΕΔΩ ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
bet-on-arme.com Τα "μπετά" του στοιχήματος
football ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
NEW
ΔΩΡΕΑΝ* ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΕΔΩ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά

ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ

20:30
0 : 1
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
field
Γήπεδο
-
apostasi
Απόσταση
361 χλμ.
weather
Καιρός
Άστατος
Στο Απερτούρα: Σαρμιέντο – Μπαράκας Σεντράλ 1-1
Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο
Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο
ΕΕΕΠ | 21+
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
Μπαράκας Σέντραλ
Μπαράκας Σέντραλ
Παίχτης Θέση Συμ/Γκολ Αξιολόγηση simaiaki
F. Krüger Ε 0/0
☆☆☆☆☆
★★★★★
7
Σαρμιέντο
Σαρμιέντο
Παίχτης Θέση Συμ/Γκολ Αξιολόγηση simaiaki
P. Magnín Ε 12/2
☆☆☆☆☆
★★★★★
7
J. Ardaiz Ε 8/0
☆☆☆☆☆
★★★★★
0
  Tιμωρημένοι Τραυματίες Άρρωστοι Αμφίβολοι Επιστρέφουν Άλλοι λόγοι simaiaki Αγώνες που απουσιάζουν

Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο Προγνωστικά

Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Μπαράκας Σέντραλ
45.5%
59.1%
31.8%
Σαρμιέντο
47.8%
69.6%
52.2%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο
1
2.18
X
3.10
2
4.50
1
2.18
Μπαράκας Σέν.
X
3.10
Ισοπαλία
2
4.50
Σαρμιέντο

Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο Αποδόσεις

1X2
U/O
GG/NG
BOOKMAKER 1 X 2 ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. U O ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. GG NG ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ.
Stoiximan gr 2.18 2.85 4.15 4.81% 1.40 2.95 5.06% 2.32 1.57 6.37%
Fonbet gr 2.15 2.85 4.20 5.13%
Bet365 gr 1.95 3.10 4.50 5.45% 1.40 2.88 5.79% 2.50 1.50 6.25%
Elabet 2.05 2.90 4.33 5.98% 1.38 2.85 7.02% 2.40 1.52 6.94%
Novibet gr 2.15 2.90 3.90 6.22% 1.42 2.75 6.35% 2.25 1.58 7.18%
Betting facts
Μπαράκας Σέντραλ
Η ομάδα Μπαράκας Σέντραλ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
2
4.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μπαράκας Σέντραλ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπαράκας Σέντραλ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
U
1.42
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σαρμιέντο
Η ομάδα Σαρμιέντο έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
1
2.18
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σαρμιέντο
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαρμιέντο, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
U
1.42
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
analysi_preds_popup
Αποδόσεις
Υψηλότερη απόδοση
Stoiximan gr
Novibet gr
Elabet
Pamestoixima gr
Fonbet gr
Winmasters gr
Betsson gr
Bet365 gr
dinato-simeio-icon.svg
Το Δυνατό σημείο
over-icon_blue.svg
Τα over της ημέρας 1
goalgoal-icon_blue.svg
Προγνωστικά Γκολ Γκολ 3
triades-icon_blue.svg
Δυάδες/Τριάδες
betbuilder-icon_blue.svg
Bet Builder
isopalies-icon_blue.svg
Ισοπαλίες 1
systimata-icon_blue.svg
Συστήματα
bomb-icon_blue.svg
Προγνωστικά Μπόμπες 1
paroli-icon_blue.svg
Παρολί Προγνωστικά 1
eidika-icon_blue.svg
Ειδικά Στοιχήματα
valuebet-icon_blue.svg
Value Bet
basketball-icon_blue.svg
Προγνωστικά Μπάσκετ
asiatika-icon_blue.svg
Ασιατικά
corner-icon_blue.svg
Κόρνερ
tennis-icon_blue.svg
Προγνωστικά Τένις
akrives-icon_blue.svg
Ακριβές Σκορ