Δωρεάν* στοίχημα; 🎤FERTO ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
bet-on-arme.com Τα "μπετά" του στοιχήματος
football ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
NEW
Δωρεάν* στοίχημα; 🎤FERTO
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
MLS 03/03/2024
VAR

ΝΤΑΛΑΣ - ΜΟΝΤΡΕΑΛ

03:30
1 : 2
Κωδ. Κουπονιού: 505
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
field
Γήπεδο
Toyota Stadium (20.500)
apostasi
Απόσταση
2.738 χλμ.
weather
Καιρός
Αίθριος
Απουσίες
Ντάλας
Ντάλας
Παίχτης Θέση Συμ/Γκολ Αξιολόγηση simaiaki
M. Farfan Α
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
A. Korça Α
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
Geovane Α 26/1
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
K. Ntsabeleng Μ 20/1
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
P. Pomykal Μ
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
A. Velasco Ε 35/1
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
J. Ferreira Ε 17/5
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
P. Musa Ε 14/1
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
T. Scott Ε
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
Μόντρεαλ
Μόντρεαλ
Παίχτης Θέση Συμ/Γκολ Αξιολόγηση simaiaki
R. Þorkelsson Α
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
J. Sosa Α
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
L. Lappalainen Μ
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
N. Saliba Μ 20/1
☆☆☆☆☆
★★★★★
1
  Tιμωρημένοι Τραυματίες Άρρωστοι Αμφίβολοι Επιστρέφουν Άλλοι λόγοι simaiaki Αγώνες που απουσιάζουν

Ντάλας - Μόντρεαλ Προγνωστικά

Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Ντάλας
58.3%
75%
58.3%
Μόντρεαλ
45.5%
90.9%
81.8%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντάλας - Μόντρεαλ
1
90.00
X
6.70
2
3.70
1
90.00
Ντάλας
X
6.70
Ισοπαλία
2
3.70
Μόντρεαλ

Ντάλας - Μόντρεαλ Αποδόσεις

1X2
U/O
GG/NG
BOOKMAKER 1 X 2 ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. U O ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. GG NG ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ.
Stoiximan gr 2.02 3.50 3.70 4.86% 1.83 2.00 4.44% 1.80 1.95 6.40%
Fonbet gr 90.00 6.70 1.12 5.05%
Bet365 gr 2.00 3.60 3.60 5.26% 1.85 1.95 5.07% 1.80 1.95 6.40%
Betsson gr 2.00 3.50 3.60 5.97% 1.80 2.00 5.26% 1.83 1.95 5.60%
Betting facts
Ντάλας
Η ομάδα Ντάλας έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
2
3.70
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ντάλας
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντάλας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
O
2.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μόντρεαλ
Η ομάδα Μόντρεαλ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
2
3.70
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μόντρεαλ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόντρεαλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
O
2.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
analysi_preds_popup
Αποδόσεις
Υψηλότερη απόδοση
Stoiximan gr
Novibet gr
Elabet
Pamestoixima gr
Fonbet gr
Bet365 gr
Winmasters gr
Betsson gr
dinato-simeio-icon.svg
Το Δυνατό σημείο 1
over-icon_blue.svg
Τα over της ημέρας 1
goalgoal-icon_blue.svg
Προγνωστικά Γκολ Γκολ 3
triades-icon_blue.svg
Δυάδες/Τριάδες 1
betbuilder-icon_blue.svg
Bet Builder
isopalies-icon_blue.svg
Ισοπαλίες 2
systimata-icon_blue.svg
Συστήματα 1
bomb-icon_blue.svg
Προγνωστικά Μπόμπες 1
paroli-icon_blue.svg
Παρολί Προγνωστικά 2
eidika-icon_blue.svg
Ειδικά Στοιχήματα
valuebet-icon_blue.svg
Value Bet 1
basketball-icon_blue.svg
Προγνωστικά Μπάσκετ
asiatika-icon_blue.svg
Ασιατικά 1
corner-icon_blue.svg
Κόρνερ
tennis-icon_blue.svg
Προγνωστικά Τένις 1
akrives-icon_blue.svg
Ακριβές Σκορ 1