Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
D. Huaman Γήπεδο
Estadio Héroes de San Ramón (18.000) Απόσταση
850 χλμ. Καιρός
Άστατος FC Cajamarca - Σπορτ Μπόις Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
57.1%
71.4%
57.1%
42.9%
57.1%
42.9%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
FC Cajamarca - Σπορτ Μπόις
1
2.55
X
3.33
2
3.40
1
2.55
FC Cajamarca
X
3.33
Ισοπαλία
2
3.40
Σπορτ Μπόις
FC Cajamarca - Σπορτ Μπόις Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.55 | 3.30 | 2.80 | 4.97% | 1.73 | 2.10 | 5.14% | 1.82 | 1.94 | 6.10% |
|
|
2.08 | 3.33 | 3.40 | 6.99% | 1.71 | 2.05 | 6.77% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
2.40 | 3.10 | 2.88 | 7.96% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
2.55 | 3.15 | 2.65 | 8.00% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.77 | 1.90 | 8.37% |
|
|
2.40 | 3.15 | 2.82 | 8.15% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
|
|
2.55 | 3.15 | 2.50 | 9.88% | 1.70 | 2.03 | 7.48% | 1.78 | 1.92 | 7.63% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Cajamarca, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ