Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
N. Γκιανφόρτε Γήπεδο
Kybunpark (19.456), Σεν Γκάλεν Απόσταση
320χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| C. May | Α | 17/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Tom Gaal | Α | 28/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Behar Neziri | Μ | 17/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Christian Witzig | Μ | 21/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Malamine Efekele | Ε | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Enoch Owusu | Ε | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεν Γκάλεν - Σιόν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
2η
72.2%
86.1%
72.2%
4η
47.2%
75%
44.4%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεν Γκάλεν - Σιόν
1
2.30
X
3.90
2
2.90
1
2.30
Σεν Γκάλεν
X
3.90
Ισοπαλία
2
2.90
Σιόν
Σεν Γκάλεν - Σιόν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.25 | 3.90 | 2.83 | 5.14% | 2.52 | 1.52 | 5.19% | 1.45 | 2.65 | 6.28% |
|
|
2.25 | 3.65 | 2.85 | 6.48% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
|
|
2.25 | 3.55 | 2.90 | 6.63% | 2.47 | 1.50 | 6.68% | 1.42 | 2.65 | 7.54% |
|
|
2.25 | 3.70 | 2.80 | 6.70% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.42 | 2.70 | 6.94% |
|
|
2.30 | 3.60 | 2.75 | 7.08% | 2.25 | 1.60 | 6.49% | 1.52 | 2.40 | 6.94% |
|
|
2.15 | 3.60 | 2.90 | 8.06% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεν Γκάλεν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ