Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
K. Jong-Hyeok Γήπεδο
Daejeon Hana Citizen (40.535) Απόσταση
141 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Ιντσεόν - Νταέτζεον 1-3
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Chang-Rae Ha | Α | 1/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Masatoshi Ishida | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Seung-Won Yeo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταέτζεον - Ιντσεόν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
9η
35.7%
64.3%
21.4%
6η
57.1%
64.3%
57.1%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταέτζεον - Ιντσεόν
1
2.12
X
3.40
2
3.80
1
2.12
Νταέτζεον
X
3.40
Ισοπαλία
2
3.80
Ιντσεόν
Νταέτζεον - Ιντσεόν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.05 | 3.30 | 3.75 | 5.44% | 1.70 | 2.14 | 5.26% | 1.91 | 1.85 | 6.02% |
|
|
2.00 | 3.40 | 3.65 | 6.37% | 1.68 | 2.12 | 6.27% | 1.88 | 1.88 | 6.00% |
|
|
2.12 | 3.25 | 3.45 | 6.48% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | 1.87 | 1.83 | 7.51% |
|
|
1.95 | 3.40 | 3.80 | 6.55% | 1.71 | 2.00 | 7.82% | 1.90 | 1.80 | 7.57% |
|
|
2.10 | 3.25 | 3.45 | 6.87% | 1.73 | 2.07 | 5.76% | 1.83 | 1.90 | 6.78% |
|
|
1.95 | 3.25 | 3.70 | 8.32% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταέτζεον, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ