Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
W. Guadalupe Γήπεδο
Juan Maldonado Gamarra (8.000) Απόσταση
1.950 χλμ. Καιρός
Άστατος Κομερσιάντες Ουνίδος - Μελγάρ Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
61.5%
61.5%
46.2%
61.5%
84.6%
61.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Κομερσιάντες Ουνίδος - Μελγάρ
1
2.85
X
3.20
2
2.65
1
2.85
Κομερσιάντες.
X
3.20
Ισοπαλία
2
2.65
Μελγάρ
Κομερσιάντες Ουνίδος - Μελγάρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.75 | 3.20 | 2.65 | 5.08% | 1.62 | 2.29 | 5.12% | 1.94 | 1.82 | 6.10% |
|
|
2.85 | 3.10 | 2.54 | 6.29% | 1.55 | 2.33 | 6.92% | 2.00 | 1.71 | 7.82% |
|
|
2.70 | 3.10 | 2.60 | 7.20% | 1.63 | 2.25 | 5.48% | 1.91 | 1.82 | 6.80% |
|
|
2.70 | 3.00 | 2.60 | 8.12% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
|
|
2.70 | 3.10 | 2.52 | 8.24% | 1.60 | 2.22 | 7.02% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
|
|
2.60 | 3.05 | 2.50 | 10.11% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.90 | 1.80 | 7.57% |
Betting facts
Η ομάδα Κομερσιάντες Ουνίδος νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κομερσιάντες Ουνίδος, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ