Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ρόμπερτ Χάρβεϊ (Ιρλανδία) Γήπεδο
Oriel Park (4.500) Απόσταση
- Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Conor Kearns | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Vinnie Leonard | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Rob Cornwall | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Conor O'Keeffe | Α | 16/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Luke Mulligan | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Mayowa Animasahun | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| N. Garbett | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| TJ Molloy | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Danny Mullen | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Roberto Lopes | Α | 1/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| C. O'Sullivan | Α | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Daniel Mandroiu | Μ | 9/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Rory Gaffney | Ε | 14/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Max Kovalevskis | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Danny Grant | Ε | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
4η
68.8%
93.8%
62.5%
1η
50%
68.8%
37.5%
Η Νταντάλκ με τέσσερα ματς χωρίς νίκη (0-1-3) έχει υποχωρήσει στην 4η θέση και στο -12 από την κορυφή και ψάχνει τρόπο να σηκώσει κεφάλι. Υποδέχεται την πρωτοπόρο Σάμροκ Ρόβερς, η οποία προέρχεται από τέσσερις νίκες στα πρόσφατα πέντε ματς (4-0-1) και θέλει να συνεχίσει να βρίσκεται μόνη πρώτη. Εκτός η Σάμροκ έχει μέτρια εικόνα και έχει υποστεί τις δύο ήττες της στη Λίγκα. Προβάδισμα στο G/G.
15/05
22:00
Αγώνας
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς
1
3.05
X
3.65
2
2.22
1
3.05
Νταντάλκ
X
3.65
Ισοπαλία
2
2.22
Σάμροκ Ρόβερ.
Νταντάλκ - Σάμροκ Ρόβερς Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.00 | 3.65 | 2.22 | 5.46% | 2.15 | 1.69 | 5.38% | 1.56 | 2.34 | 6.40% |
|
|
3.05 | 3.60 | 2.17 | 6.23% | 2.13 | 1.67 | 6.39% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
3.00 | 3.55 | 2.20 | 6.50% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.59 | 2.25 | 6.84% |
|
|
2.95 | 3.55 | 2.18 | 7.35% | 2.07 | 1.67 | 7.57% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
3.00 | 3.40 | 2.20 | 7.58% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
3.00 | 3.50 | 2.12 | 8.32% | 2.10 | 1.66 | 7.29% | 1.55 | 2.28 | 7.73% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντάλκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ