Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
C. Muniz Γήπεδο
- Απόσταση
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Βαγιαδολίδ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Gonzalez | Α | 20/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Manex Lozano | Ε | 4/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Guille Bueno | Α | 19/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
18 | |
| Ivan Garriel | Α | 15/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Sergi Canos | Ε | 21/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Ivan Alejo | Ε | 31/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Noah Ohio | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Andre Marcos | Ε | 21/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σανταντέρ - Βαγιαδολίδ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
1η
72.5%
85%
72.5%
15η
40%
60%
42.5%
Η Σανταντέρ χρειάζεται δύο νίκες στα επόμενα τρία ματς για να κλειδώσει την απευθείας άνοδο χωρίς να εξαρτάται από άλλα αποτελέσματα. Βρίσκεται αήττητη για πέντε σερί αγώνες (4-1-0) και περιμένει την αδιάφορη βαθμολογικά Βαγιαδολίδ. Οι φιλοξενούμενοι κλείδωσαν την παραμονή στην κατηγορία και απλώς παίζουν για το καλύτερο δυνατό πλασάρισμα. Άσος με γκολ.
16/05
19:30
Αγώνας
Σανταντέρ - Βαγιαδολίδ
Σημείο
1 & Over 2,5
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σανταντέρ - Βαγιαδολίδ
1
1.45
X
4.90
2
6.90
1
1.45
Σανταντέρ
X
4.90
Ισοπαλία
2
6.90
Βαγιαδολίδ
Σανταντέρ - Βαγιαδολίδ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.41 | 4.90 | 6.90 | 5.50% | 2.42 | 1.55 | 5.52% | 1.73 | 2.04 | 6.39% |
|
|
1.45 | 4.75 | 6.25 | 5.68% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
|
|
1.44 | 4.60 | 6.50 | 6.16% | 2.35 | 1.58 | 5.52% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
1.40 | 4.90 | 6.50 | 6.73% | ||||||
|
|
1.42 | 4.60 | 6.60 | 6.81% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.75 | 2.02 | 6.23% |
|
|
1.41 | 4.75 | 6.33 | 7.21% | 2.36 | 1.54 | 6.81% | 1.74 | 1.95 | 8.05% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σανταντέρ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ