Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μ. Πίτστσελοκ Γήπεδο
Stadion KGHM Zagłębia (16.068) Απόσταση
65 χλμ. Καιρός
Αίθριος Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σλασκ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
9η
40%
60%
40%
14η
83.3%
83.3%
66.7%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σλασκ
1
2.25
X
3.50
2
3.45
1
2.25
Ζαγκλέμπιε Λ.
X
3.50
Ισοπαλία
2
3.45
Σλασκ
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Σλασκ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.17 | 3.30 | 3.45 | 5.10% | 1.84 | 1.95 | 5.33% | 1.73 | 2.04 | 6.39% |
|
|
2.25 | 3.20 | 3.20 | 6.49% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | 1.75 | 1.98 | 7.10% |
|
|
2.10 | 3.50 | 3.25 | 6.51% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.72 | 2.00 | 7.53% |
|
|
2.20 | 3.25 | 3.25 | 6.54% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | 1.73 | 1.91 | 9.22% |
|
|
2.15 | 3.30 | 3.30 | 6.64% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | 1.70 | 2.07 | 6.66% |
|
|
2.10 | 3.30 | 3.20 | 8.40% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
Betting facts
Η ομάδα Ζαγκλέμπιε Λούμπιν νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ζαγκλέμπιε Λούμπιν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ