Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Άλεξ Γκόμες Στέφανο (Ρίο ντε Τζανέιρο) Γήπεδο
Estádio Heriberto Hülse (19.300) Απόσταση
3.636 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
Α΄ Γύρος: Φορταλέζα - Κρισιούμα 3-2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Marcinho | Α | 9/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Henrique Octavio | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
27 | |
| Lepo Willean | Α | 13/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Castan Luciano | Α | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Alves Bruno | Α | 9/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Romulo Otero | Μ | 14/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Lobo Gui | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | ||
| Waguininho | Ε | 15/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Fuentes | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Prior Lucca | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Ronald | Μ | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Pierre | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Κρισιούμα - Φορταλέζα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
1η
41.7%
54.2%
16.7%
5η
37.5%
58.3%
37.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Κρισιούμα - Φορταλέζα
1
1.97
X
3.20
2
4.50
1
1.97
Κρισιούμα
X
3.20
Ισοπαλία
2
4.50
Φορταλέζα
Κρισιούμα - Φορταλέζα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.95 | 3.20 | 4.20 | 5.96% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.20 | 1.62 | 6.70% |
|
|
1.92 | 3.10 | 4.50 | 6.16% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.20 | 1.62 | 6.70% |
|
|
1.97 | 3.05 | 4.25 | 6.61% | 1.54 | 2.50 | 4.70% | 2.10 | 1.69 | 6.36% |
|
|
1.95 | 3.05 | 4.30 | 6.82% | 1.50 | 2.47 | 6.68% | 2.12 | 1.65 | 7.21% |
|
|
1.95 | 3.10 | 4.20 | 6.85% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.16 | 1.63 | 7.10% |
|
|
1.85 | 3.00 | 4.20 | 10.07% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | 2.20 | 1.60 | 7.37% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρισιούμα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ