Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
- Απόσταση
- Γκιμτσέον Σανγκμού - Τζέονμπουκ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
11η
62.5%
79.2%
29.2%
2η
45.8%
62.5%
37.5%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Γκιμτσέον Σανγκμού - Τζέονμπουκ
1
3.35
X
3.35
2
2.22
1
3.35
Γκιμτσέον Σα.
X
3.35
Ισοπαλία
2
2.22
Τζέονμπουκ
Γκιμτσέον Σανγκμού - Τζέονμπουκ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.35 | 3.25 | 2.22 | 5.36% | 1.81 | 1.98 | 5.44% | 1.75 | 2.03 | 6.02% |
|
|
3.20 | 3.30 | 2.20 | 6.55% | 1.81 | 1.97 | 5.67% | 1.75 | 1.99 | 6.89% |
|
|
3.15 | 3.35 | 2.20 | 6.59% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | 1.77 | 1.97 | 6.77% |
|
|
3.20 | 3.25 | 2.22 | 6.60% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | 1.75 | 1.98 | 7.10% |
|
|
3.25 | 3.33 | 2.16 | 6.63% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.75 | 1.95 | 7.77% |
|
|
3.10 | 3.25 | 2.15 | 8.71% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
Betting facts
Η ομάδα Γκιμτσέον Σανγκμού έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκιμτσέον Σανγκμού, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ