Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Estadi de La FAF (5.600) Απόσταση
494 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Εϊμπάρ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Gael Alonso | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Theo Le Normand | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Lauti | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Enes Sali | Ε | 13/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Imanol Garcia | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Peru Nolaskoain | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Lander Olaetxea | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Eric Perez | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
FC Ανδόρα - Εϊμπάρ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
11η
66.7%
66.7%
66.7%
17η
33.3%
33.3%
33.3%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
FC Ανδόρα - Εϊμπάρ
1
2.12
X
3.30
2
3.80
1
2.12
FC Ανδόρα
X
3.30
Ισοπαλία
2
3.80
Εϊμπάρ
FC Ανδόρα - Εϊμπάρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.12 | 3.25 | 3.70 | 4.73% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.72 | 2.05 | 6.47% |
|
|
2.06 | 3.30 | 3.75 | 5.23% | 1.84 | 1.95 | 5.33% | 1.77 | 2.00 | 6.10% |
|
|
2.08 | 3.25 | 3.70 | 5.55% | 1.83 | 1.94 | 5.83% | 1.73 | 2.02 | 6.81% |
|
|
2.05 | 3.20 | 3.80 | 5.97% | 1.78 | 1.96 | 6.72% | 1.76 | 1.90 | 8.63% |
|
|
2.10 | 3.15 | 3.70 | 6.01% | 1.68 | 2.13 | 6.08% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
2.05 | 3.25 | 3.60 | 6.83% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας FC Ανδόρα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ