Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Άλαρντ Λίντχουτ (Ολλανδία) Γήπεδο
WerkTalent Stadium Απόσταση
192 χλμ. Καιρός
Άστατος Πιθανές Ενδεκάδες
Καμπούρ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cameron Peupion | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | ||
| Mylian Jimenez | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Wout Asselman | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντεν Χάαγκ - Καμπούρ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
17η
71.4%
100%
57.1%
14η
71.4%
100%
85.7%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντεν Χάαγκ - Καμπούρ
1
2.02
X
3.85
2
3.55
1
2.02
Ντεν Χάαγκ
X
3.85
Ισοπαλία
2
3.55
Καμπούρ
Ντεν Χάαγκ - Καμπούρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.97 | 3.85 | 3.50 | 5.04% | 2.60 | 1.49 | 5.28% | 1.45 | 2.62 | 6.66% |
|
|
2.00 | 3.80 | 3.40 | 5.42% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.44 | 2.62 | 7.07% |
|
|
2.02 | 3.65 | 3.45 | 5.56% | 2.56 | 1.48 | 6.22% | 1.44 | 2.68 | 6.33% |
|
|
2.02 | 3.75 | 3.35 | 5.68% | 2.45 | 1.52 | 6.20% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
|
|
1.90 | 3.85 | 3.55 | 6.34% | 2.45 | 1.50 | 6.96% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
|
|
1.94 | 3.80 | 3.40 | 6.78% | 2.50 | 1.47 | 7.43% | 1.45 | 2.54 | 7.69% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντεν Χάαγκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ