Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Bolt Arena (10.770) Απόσταση
418 χλμ. Καιρός
Άστατος Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Markovic | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ilmo Toivonen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
27 | |
| David Ezeh | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Vilmer Ronnberg | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Jayden Turfkruier | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Lassana Mane | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ελσίνκι - Βάασα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
3η
44%
72%
56%
5η
48%
56%
36%
Η Ελσίνκι επιθυμεί να διατηρηθεί σε τροχιά τίτλου στα πλέι-οφ. Παρά τις πρόσφατες ισοπαλίες με την πρωτοπόρο Κουόπιο (0-0) και τη Γκνίσταν (1-1), βγάζει αντίδραση στα δύσκολα παιχνίδια. Ποντάρει στην επιθετική της ποιότητα. Η Βάασα προέρχεται από δύο συνεχόμενες ήττες χωρίς να σκοράρει απέναντι σε Ίντερ Τούρκου και Κουόπιο, αποτελέσματα που φρέναραν την ανοδική της πορεία. Παρά το πρόσφατο πισωγύρισμα, παραμένει ιδιαίτερα επικίνδυνη και ανταγωνιστική, έχοντας ήδη κερδίσει την Ελσίνκι με 2-1 στην έδρα της νωρίτερα στη σεζόν. Μιλάμε για ένα αμφίρροπο ζευγάρι, με τις μεταξύ τους αναμετρήσεις να προσφέρουν σταθερά γκολ και θέαμα. Παίρνουμε το G/G.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ελσίνκι - Βάασα
1
1.58
X
4.25
2
5.50
1
1.58
Ελσίνκι
X
4.25
Ισοπαλία
2
5.50
Βάασα
Ελσίνκι - Βάασα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.55 | 4.20 | 5.50 | 6.11% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.70 | 2.10 | 6.05% |
|
|
1.57 | 4.05 | 5.40 | 6.46% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.67 | 2.07 | 7.57% |
|
|
1.55 | 4.25 | 5.30 | 6.47% | 2.19 | 1.65 | 5.90% | 1.72 | 2.05 | 6.47% |
|
|
1.57 | 4.05 | 5.25 | 6.92% | 2.15 | 1.68 | 5.69% | 1.73 | 2.02 | 6.81% |
|
|
1.52 | 4.25 | 5.50 | 6.98% | 2.16 | 1.61 | 7.76% | 1.70 | 2.05 | 7.07% |
|
|
1.58 | 3.85 | 5.40 | 7.22% | 2.22 | 1.60 | 7.02% | 1.65 | 2.12 | 7.21% |
|
|
1.50 | 4.25 | 5.50 | 7.73% | 2.32 | 1.54 | 7.44% | 1.65 | 2.10 | 7.60% |
|
|
1.53 | 3.90 | 5.25 | 9.13% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ελσίνκι, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ