Magenta Sport 2HD
Κωδ. Κουπονιού: 833
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Λουίς Γκοντίνιο (Πορτογαλία) Γήπεδο
Da Luz (60.000) Απόσταση
312 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Γκιμαράες
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Joshua Wynder | Α | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| Daniel Banjaqui | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Clement Lenglet | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Enzo Barrenechea | Μ | 13/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Jakub Kaminski | Ε | 8/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Furtado Lucas | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Alioune Ndoye | Ε | 31/21 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Gustavo | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μπενφίκα - Γκιμαράες Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
2η
50%
100%
87.5%
15η
37.5%
50%
25%
Η Μπενφίκα πριν τη διακοπή των Εθνικών Ομάδων υπέστη την πρώτη της φετινή ήττα στο Πρωτάθλημα, αφού πήγε στην έδρα της Πόρτο και έμεινε νωρίς με παίκτη λιγότερο. Το τελικό 3-1 την έριξε στην τρίτη θέση και στο -5 από την κορυφή και περιμένει απόψε τη Βιτόρια Γκιμαράες για να επιστρέψει στις νίκες. Οι φιλοξενούμενοι έχουν κάνει κακό ξεκίνημα με μόλις ένα τρίποντο σε επτά αγώνες Πρωταθλήματος (1-2-4), ενώ έχει και τη δεύτερη χειρότερη επίθεση στη Λίγκα. Στήριγμα ο άσος από το πρώτο μέρος.
11/10
20:00
Αγώνας
Μπενφίκα - Γκιμαράες
Σημείο
1 ημ. / 1 τελ.
Stake
10.00
Result
1-0 / 2-0
Profit
+7.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μπενφίκα - Γκιμαράες
1
1.26
X
7.60
2
12.50
1
1.26
Μπενφίκα
X
7.60
Ισοπαλία
2
12.50
Γκιμαράες
Μπενφίκα - Γκιμαράες Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.25 | 6.25 | 11.00 | 4.84% | 3.00 | 1.40 | 4.55% | 1.81 | 1.94 | 6.36% |
|
|
1.22 | 6.60 | 12.50 | 4.87% | 2.80 | 1.45 | 4.47% | 1.98 | 1.78 | 6.27% |
|
|
1.22 | 7.60 | 9.75 | 5.11% | 2.90 | 1.41 | 5.13% | 1.86 | 1.89 | 6.26% |
|
|
1.23 | 6.30 | 10.75 | 6.08% | 2.55 | 1.49 | 5.95% | 2.00 | 1.75 | 6.67% |
|
|
1.25 | 5.75 | 11.00 | 6.09% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
|
|
1.19 | 6.80 | 12.50 | 6.31% | ||||||
|
|
1.26 | 5.75 | 10.00 | 6.33% | 2.62 | 1.45 | 6.66% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
1.21 | 5.75 | 11.50 | 8.03% | 2.75 | 1.41 | 6.79% | 1.82 | 1.88 | 7.52% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενφίκα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ