Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ετάγιο Γήπεδο
Estadi Mallorca Son Moix (26.020) Απόσταση
2.377 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Λας Πάλμας
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Bergstrom | Τ | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Martin Valjent | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Manu Morlanes | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Justin-Noel Kalumba | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Antoniu Roca | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Marvin | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Enrique Clemente | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Juanma Herzog | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Jeremia Recoba | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
43 | ||
| Sergio Ruiz | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Ale Garcia | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Rozada Viti | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
18 | |
| Adam Arvelo | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Rafael Cruz | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μαγιόρκα - Λας Πάλμας Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
4η
11.1%
55.6%
22.2%
14η
66.7%
77.8%
66.7%
Μετά από δυο νίκες, η Μαγιόρκα έχασε στο γήπεδο της με 1-0 από την Αλμερία ενώ ακολούθησε το 0-0 εκτός έδρας με την Χιρόνα. Μετράει πέντε συνεχόμενα under 2.5. Η Λας Πάλμας επίσης είχε δύο σερί ήττες, δεν μπόρεσε να κερδίσει την περασμένη αγωνιστική την Βαγιαδολίδ αφού έμεινε το 2-2. Καλή απόδοση για το G/G.
11/10
19:30
Αγώνας
Μαγιόρκα - Λας Πάλμας
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
3-1
Profit
+8.30
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μαγιόρκα - Λας Πάλμας
1
1.55
X
4.35
2
6.50
1
1.55
Μαγιόρκα
X
4.35
Ισοπαλία
2
6.50
Λας Πάλμας
Μαγιόρκα - Λας Πάλμας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.55 | 4.15 | 6.20 | 4.53% | 1.98 | 1.85 | 4.36% | 1.91 | 1.82 | 6.80% |
|
|
1.49 | 4.35 | 6.40 | 5.42% | 1.99 | 1.81 | 5.21% | 1.92 | 1.84 | 6.04% |
|
|
1.51 | 4.10 | 6.40 | 5.87% | 1.97 | 1.80 | 5.94% | 1.91 | 1.82 | 6.80% |
|
|
1.48 | 4.25 | 6.50 | 6.09% | 1.96 | 1.78 | 6.72% | 1.90 | 1.76 | 8.63% |
|
|
1.48 | 4.15 | 6.50 | 6.58% | 1.92 | 1.82 | 6.57% | 1.87 | 1.88 | 6.25% |
|
|
1.50 | 4.00 | 6.50 | 6.59% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μαγιόρκα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ