Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
G. Romero Γήπεδο
UD Almería Stadium (21.350) Απόσταση
537 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Λεγανές
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Uriel Rodriguez Isaias | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Ely Rodrigo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Guedes Gui | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Stefan Dzodic | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Mikel Vesga | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Enric Franquesa | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Alvaro Tejero | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Ruben Pena | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Amadou Diawara | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
11 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Αλμερία - Λεγανές Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
3η
22.2%
66.7%
44.4%
15η
22.2%
66.7%
33.3%
Σε εκπληκτική φόρμα η Αλμεριά η οποία μετράει πέντε συνεχόμενες νίκες με 10-3 γκολ, την περασμένη αγωνιστική κέρδισε με 2-1 εντός την Μπούργος. Αντίθετα η Λεγανές έχει δύο συνεχόμενες ήττες, 2-0 εντός από Καστεγιόν και 4-0 εκτός από την Κάντιθ. Προφανώς λόγω φόρμας ο άσος είναι το μεγάλο σημείο.
11/10
17:15
Αγώνας
Αλμερία - Λεγανές
Σημείο
1
Stake
10.00
Result
3-0
Profit
+6.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Αλμερία - Λεγανές
1
1.75
X
4.00
2
5.00
1
1.75
Αλμερία
X
4.00
Ισοπαλία
2
5.00
Λεγανές
Αλμερία - Λεγανές Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.75 | 3.75 | 4.65 | 5.05% | 1.98 | 1.85 | 4.36% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
1.66 | 4.00 | 4.95 | 5.16% | 1.98 | 1.82 | 5.17% | 1.79 | 1.96 | 6.44% |
|
|
1.75 | 3.50 | 5.00 | 5.41% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.73 | 2.00 | 7.24% |
|
|
1.67 | 3.85 | 4.90 | 5.89% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
1.71 | 3.65 | 4.90 | 5.91% | 1.97 | 1.80 | 5.94% | 1.75 | 1.99 | 6.89% |
|
|
1.69 | 3.80 | 4.75 | 6.14% | 1.92 | 1.81 | 6.83% | 1.76 | 1.90 | 8.63% |
|
|
1.71 | 3.75 | 4.50 | 6.86% | 2.00 | 1.74 | 6.95% | 1.71 | 2.00 | 7.82% |
|
|
1.70 | 3.50 | 4.60 | 8.37% | 1.88 | 1.82 | 7.52% | 1.78 | 1.92 | 7.63% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλμερία, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ