Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
A. Munukka Γήπεδο
OTC Stadion (5.080) Απόσταση
605 χλμ. Καιρός
Αίθριος Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Onni Tiihonen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
19 | |
| Lamine Ghezali | Ε | 2/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Matej Markovic | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Till Cissokho | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Ilmo Toivonen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
28 | |
| David Ezeh | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
17 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ούλου - Ελσίνκι Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
6η
44.8%
55.2%
41.4%
2η
44.8%
75.9%
62.1%
Σε εξαιρετική ψυχολογική καστάσταση Ούλου και Ελσίνκι που έρχονται από νίκες, τον πρώτο λόγο τον έχει η φιλοξενούεμενη που διεκδικεί το πρωτάθλημα. Περιμένουμε κλειστό παιχνίδι για αυτό δε θα το ρισκάρουμε και θα το αφήσουμε.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ούλου - Ελσίνκι
1
4.90
X
4.00
2
1.68
1
4.90
Ούλου
X
4.00
Ισοπαλία
2
1.68
Ελσίνκι
Ούλου - Ελσίνκι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4.80 | 3.95 | 1.65 | 6.33% | 2.08 | 1.70 | 6.46% | 1.72 | 2.07 | 6.06% |
|
|
4.60 | 3.85 | 1.68 | 6.75% | 2.04 | 1.75 | 5.80% | 1.74 | 2.01 | 6.74% |
|
|
4.50 | 4.00 | 1.66 | 6.94% | 2.00 | 1.71 | 7.82% | 1.75 | 1.95 | 7.77% |
|
|
4.70 | 3.80 | 1.67 | 6.95% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | 1.72 | 2.02 | 7.10% |
|
|
4.90 | 3.60 | 1.68 | 7.16% | 2.08 | 1.70 | 6.46% | 1.70 | 2.08 | 6.46% |
|
|
4.50 | 3.80 | 1.65 | 8.38% | 2.08 | 1.73 | 5.55% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ούλου, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ