Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μάριους Λίεν Γήπεδο
KFUM-Arena Απόσταση
3 χλμ.
Α΄ Γύρος: Βαλερένγκα - KFUM Όσλο 2-2
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ayoub Aleesami | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Robin Rasch | Μ | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Retsius Grodem Magnus | Μ | 5/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Tore Soras | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kevin Tshiembe | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Fidel Ambina | Μ | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
KFUM Όσλο - Βαλερένγκα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
11η
59.1%
86.4%
59.1%
13η
59.1%
86.4%
59.1%
Αρκετά ανεβασμένη το τελευταίο διάστημα η ΚΦΟΥΜ Όσλο. Πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Σάρπσμποργκ (1-3) και παρέμεινε στον δρόμο των επιτυχιών για δεύτερη διαδοχική αγωνιστική, για να διατηρηθεί στο +4 από την επικίνδυνη ζώνη. Αήττητη στα τρία τελευταία της ματς στην «KFUM Arena». Στην αντίπερα όχθη, η Βαλερένγκα συμβιβάστηκε με μία εντός έδρας ισοπαλία (1-1) κόντρα στη Φρέντρικσταντ, για να φτάσει τα επτά ματς χωρίς νίκη στην Ελιτεσέριεν. Θεωρείται κακή «ταξιδιώτισσα», δεδομένων των μόλις δύο νικών σε 10 εξόδους της φέτος. Διαθέτει την τρίτη χειρότερη άμυνα στην κατηγορία με 43 γκολ παθητικό. Μιλάμε για ένα ντέρμπι παραμονής. Φόρμα και ψυχολογία ανήκουν στην ΚΦΟΥΜ Όσλο. Πάμε στον 1 DNB.
12/10
20:00
Αγώνας
KFUM Όσλο - Βαλερένγκα
Σημείο
1 DNB
Stake
6.00
Result
2-1
Profit
+6.24
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
KFUM Όσλο - Βαλερένγκα
1
2.75
X
3.60
2
2.50
1
2.75
KFUM Όσλο
X
3.60
Ισοπαλία
2
2.50
Βαλερένγκα
KFUM Όσλο - Βαλερένγκα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.75 | 3.55 | 2.44 | 5.23% | 2.25 | 1.64 | 5.14% | 1.53 | 2.43 | 6.11% |
|
|
2.70 | 3.50 | 2.50 | 5.31% | 2.30 | 1.59 | 5.99% | 1.48 | 2.50 | 7.04% |
|
|
2.70 | 3.45 | 2.50 | 5.68% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.52 | 2.45 | 6.20% |
|
|
2.75 | 3.40 | 2.48 | 5.75% | 2.28 | 1.62 | 5.29% | 1.49 | 2.52 | 6.36% |
|
|
2.71 | 3.60 | 2.40 | 5.97% | 2.28 | 1.58 | 6.67% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
2.70 | 3.60 | 2.40 | 6.09% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
2.72 | 3.45 | 2.42 | 6.61% | 2.32 | 1.57 | 6.37% | 1.47 | 2.52 | 7.16% |
|
|
2.72 | 3.50 | 2.32 | 7.78% | 2.35 | 1.52 | 7.70% | 1.45 | 2.55 | 7.56% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας KFUM Όσλο, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ