i
Ν
Η
Ν
Ν
Ν
Η
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μεχμέτ Τουρκμέν Γήπεδο
Daio Wasabi Stayen Stadium (14.600) Απόσταση
3.983 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Σχόλια:
League Phase - 1η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Καλύτερη απόδοση των 8 αντιπάλων της εκάστοτε εμπλεκόμενης ομάδας στη League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Επίθεση). 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Ιμπέρια 1999
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Arbnor Muja | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
0
-
-
50%
50%
50%
Σε κακή κατάσταση εκκινεί η Σιντ Τρούιντεν τη League Phase του Κόνφερενς Λιγκ. Μετράει τέσσερις ήττες στα πέντε τελευταία ματς Πρωταθλήματος (1-0-4) και ψάχνει αντίδραση κόντρα στην Ιμπέρια. Οι φιλοξενούμενοι επέστρεψαν στην αγωνιστική δράση με νίκη με 2-1 κόντρα στη Μεσάκτε Τκιμπούλι και παραμένει στο -1 από την κορυφή. Οι Γεωργιανοί έδωσαν μάχη το καλοκαίρι για να βρεθούν σε League Phase ευρωπαϊκού θεσμού και θα μπουν για να κάνουν τη ζημιά. Σε υψηλά επίπεδα συναντάμε το αμφίσκορο και ρισκάρουμε.
15/10
22:00
Αγώνας
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999
1
1.29
X
5.80
2
12.00
1
1.29
Σιντ Τρούιντ.
X
5.80
Ισοπαλία
2
12.00
Ιμπέρια 1999
Σιντ Τρούιντεν - Ιμπέρια 1999 Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.28 | 5.70 | 11.00 | 4.54% | 2.45 | 1.53 | 5.82% | 1.95 | 1.80 | 6.40% |
|
|
1.29 | 5.80 | 10.00 | 4.54% | 2.42 | 1.57 | 4.78% | 2.00 | 1.75 | 6.67% |
|
|
1.25 | 5.75 | 12.00 | 5.41% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 2.00 | 1.73 | 7.24% |
|
|
1.25 | 5.75 | 11.00 | 6.09% | 2.42 | 1.52 | 6.64% | 1.95 | 1.74 | 8.05% |
|
|
1.25 | 5.80 | 10.75 | 6.14% | 2.45 | 1.55 | 5.06% | 2.05 | 1.74 | 5.88% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σιντ Τρούιντεν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ