Novasports 6HD
Κωδ. Κουπονιού: 578
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ρίτσαρντ Χέμπελ (Γερμανία) Γήπεδο
Veltins-Arena (62.271) Απόσταση
252 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μάιντζ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ron Schallenberg | Μ | 33/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Dejan Ljubicic | Μ | 15/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| E. Højlund | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | ||
| Moussa Sylla | Ε | 30/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Robin Zentner | Τ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Silvan Widmer | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Paul Nebel | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Eric Martel | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Dominik Kohr | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Silas | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | ||
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάλκε - Μάιντζ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
14η
33.3%
50%
50%
9η
50%
66.7%
66.7%
Η Σάλκε προέρχεται από την οριακή ήττα με 2-1 (εκτός) από τη Φράιμπουργκ. Βρίσκεται οριακά πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού, πληρώνοντας την τεράστια δυστοκία της στην επίθεση (μόλις 4 γκολ σε 5 αγώνες). Αήττητη εδώ και 16 εντός έδρας παιχνίδια. Η Μάιντς ταξίδεψε στο Γκελζενκίρχεν μετά την ήττα (4-3) από τη Λεβερκούζεν. Παρουσιάζει δύο εντελώς διαφορετικά πρόσωπα. Εντός έδρας δέχεται γκολ με ευκολία (8 γκολ παθητικό στα 3 τελευταία), ενώ μακριά από το γήπεδό της μεταμορφώνεται προς το καλύτερο, μετρώντας 3/3 νίκες. Η Σάλκε παρουσιάζει εξαιρετική αμυντική συνοχή και αήττητο σερί εντός, την ώρα που η Μάιντς είναι αποτελεσματική εκτός έδρας. Πάμε στο G/G.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάλκε - Μάιντζ
1
3.05
X
3.60
2
2.40
1
3.05
Σάλκε
X
3.60
Ισοπαλία
2
2.40
Μάιντζ
Σάλκε - Μάιντζ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.05 | 3.55 | 2.32 | 3.90% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.52 | 2.38 | 7.24% |
|
|
2.95 | 3.45 | 2.38 | 4.67% | 2.11 | 1.72 | 5.24% | 1.57 | 2.34 | 6.04% |
|
|
3.00 | 3.50 | 2.32 | 4.77% | 2.12 | 1.72 | 5.04% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
2.95 | 3.50 | 2.35 | 4.78% | 2.12 | 1.72 | 5.04% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
2.90 | 3.45 | 2.40 | 4.88% | 2.20 | 1.69 | 4.42% | 1.55 | 2.40 | 5.82% |
|
|
3.00 | 3.50 | 2.30 | 5.11% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.85 | 3.55 | 2.37 | 5.17% | 2.17 | 1.70 | 4.68% | 1.54 | 2.37 | 6.65% |
|
|
3.00 | 3.60 | 2.22 | 5.80% | 2.28 | 1.63 | 4.95% | 1.52 | 2.40 | 6.94% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάλκε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ