Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μαρκ Μπολενζιέ (Γαλλία) Γήπεδο
Moustoir (18.000) Απόσταση
789 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μονακό
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Panos Katseris | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Noah Mbamba | Μ | 32/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Aiyegun Tosin | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Dier | Α | 3/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Stanis Idumbo | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Paris Brunner | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Λοριάν - Μονακό Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
11η
42.9%
42.9%
42.9%
1η
57.1%
71.4%
42.9%
Η Λοριάν αντέδρασε μετά την ήττα με 2-1 εκτός από την Λε Μαν αφού κατάφερε να κερδίσει την Παρί FC με 1-0 εντός. Η Μονακό συνεχίζει αήττητη την φετινή σεζόν μιας και σε 10 αγώνες μετράει οχτώ νίκες και δύο ισοπαλίες σε όλες τις διοργανώσεις. Στο πρωτάθλημα έμεινε στο 2-2 εντός με την Τουλούζ, ενώ ακολούθησε το 2-1 εκτός επί της ΤΣΣΚΑ Σόφιας το Τσάμπιονς Λιγκ. Προβάδισμα στο διπλό.
18/10
18:15
Αγώνας
Λοριάν - Μονακό
Σημείο
2
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Λοριάν - Μονακό
1
4.00
X
3.60
2
2.00
1
4.00
Λοριάν
X
3.60
Ισοπαλία
2
2.00
Μονακό
Λοριάν - Μονακό Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.90 | 3.55 | 2.00 | 3.67% | 1.92 | 1.88 | 5.01% | 1.70 | 2.05 | 7.07% |
|
|
3.80 | 3.50 | 2.00 | 4.66% | 1.86 | 1.96 | 4.57% | 1.76 | 2.00 | 6.38% |
|
|
3.85 | 3.45 | 2.00 | 4.73% | 1.90 | 1.91 | 4.75% | 1.75 | 2.02 | 6.23% |
|
|
3.85 | 3.45 | 2.00 | 4.73% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.74 | 2.05 | 5.88% |
|
|
3.90 | 3.50 | 1.97 | 4.74% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.80 | 1.97 | 5.94% |
|
|
4.00 | 3.45 | 1.96 | 4.77% | 1.92 | 1.87 | 5.27% | 1.71 | 2.08 | 6.15% |
|
|
3.75 | 3.55 | 1.98 | 5.07% | 1.97 | 1.85 | 4.59% | 1.70 | 2.08 | 6.46% |
|
|
3.80 | 3.60 | 1.95 | 5.10% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ