Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Estadio Monumental de la UNSA (60.000) Απόσταση
1.950 χλμ. Καιρός
Αίθριος Μελγάρ - Κομερσιάντες Ουνίδος Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
5η
66.7%
83.3%
60%
13η
66.7%
70%
53.3%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μελγάρ - Κομερσιάντες Ουνίδος
1
1.44
X
4.65
2
7.10
1
1.44
Μελγάρ
X
4.65
Ισοπαλία
2
7.10
Κομερσιάντες.
Μελγάρ - Κομερσιάντες Ουνίδος Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.43 | 4.65 | 7.10 | 5.23% | 2.22 | 1.65 | 5.35% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
1.44 | 4.50 | 6.66 | 6.26% | 2.20 | 1.62 | 6.70% | 1.80 | 1.86 | 8.52% |
|
|
1.44 | 4.20 | 7.00 | 7.01% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
1.41 | 4.35 | 7.00 | 7.58% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.85 | 1.88 | 6.76% |
|
|
1.42 | 4.30 | 6.50 | 8.31% | 2.18 | 1.60 | 7.72% | 1.80 | 1.91 | 7.33% |
|
|
1.35 | 4.40 | 7.10 | 9.82% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.83 | 1.87 | 7.51% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κομερσιάντες Ουνίδος έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ