Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Λουίς Γκοντίνιο (Πορτογαλία) Γήπεδο
Arouca Municipal Stadium (5.000) Απόσταση
1.199 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Νασιονάλ Μαδέιρα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Puche | Ε | 24/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| G. Rukavina | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Ulisses | Α |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | ||
| Santos Leo | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Gasolina Wesley | Α | 3/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Filipe Soares | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Liziero | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Αρούκα - Νασιονάλ Μαδέιρα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
5η
30%
50%
40%
15η
40%
70%
50%
Η Αρούκα με δύο σερί τρίποντα έχει ανέβει στην 5η θέση της κατηγορίας και δείχνει ικανή φέτος για μεγάλα πράγματα. Υποδέχεται τη Νασιονάλ Μαδέιρα, η οποία επέστρεψε στις νίκες με το 1-0 κόντρα στην Μπράγκα και βγήκε από τη ζώνη του υποβιβασμού. Εντός η Αρούκα σε τέσσερα ματς μετράει τρεις νίκες και μία ήττα, ενώ δέχεται δύσκολα γκολ (3 παθητικό). Σε ικανοποιητικά επίπεδα ο άσος, τον στηρίζουμε.
01/11
17:30
Αγώνας
Αρούκα - Νασιονάλ Μαδέιρα
Σημείο
1
Stake
10.00
Result
1-0
Profit
+9.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Αρούκα - Νασιονάλ Μαδέιρα
1
1.63
X
4.20
2
5.60
1
1.63
Αρούκα
X
4.20
Ισοπαλία
2
5.60
Νασιονάλ Μαδ.
Αρούκα - Νασιονάλ Μαδέιρα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.62 | 4.00 | 5.60 | 4.38% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.87 | 1.87 | 6.50% |
|
|
1.58 | 4.10 | 5.60 | 5.25% | 1.96 | 1.84 | 5.09% | 1.87 | 1.89 | 6.00% |
|
|
1.60 | 4.00 | 5.50 | 5.38% | 2.07 | 1.77 | 4.59% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
1.60 | 4.20 | 5.00 | 5.94% | 1.94 | 1.80 | 6.63% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
1.63 | 3.80 | 5.35 | 5.98% | 1.92 | 1.84 | 6.04% | 1.85 | 1.88 | 6.76% |
|
|
1.57 | 3.95 | 5.60 | 6.43% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | 1.82 | 1.92 | 6.57% |
|
|
1.57 | 4.00 | 5.50 | 6.43% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.91 | 1.91 | 4.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αρούκα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ