Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ζερεμί Πινιάρ (Γαλλία) Γήπεδο
Stade du Moustoir (18.890) Απόσταση
110 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μπρεστ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Panos Katseris | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Noah Mbamba | Μ | 32/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Brendan Chardonnet | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Raphael Le Guen | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Mamady Diambou | Μ | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Noah Edjouma | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Giovani Versini | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Λοριάν - Μπρεστ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Κωσταντίνος Σπυρόπουλος
10η
33.3%
44.4%
33.3%
14η
77.8%
88.9%
66.7%
Η Λοριάν παρουσιάζει αμυντική βελτίωση, μετρώντας 3 σερί παιχνίδια χωρίς να δεχθεί γκολ, με τελευταίο αποτέλεσμα το 0-0 (εκτός) με την Ανζέ. Διαθέτει μία από τις πιο «σφιχτές» άμυνες της Ligue 1, αν και επιθετικά δυσκολεύεται. Η Μπρεστ κάνει αγωνιστική «κοιλιά», αγνοώντας τη νίκη στα 2 τελευταία της παιχνίδια. Στο πιο πρόσφατο, έχασε με 1-2 (εντός) από τη Νις. Παρά το γεγονός ότι δημιουργεί ευκαιρίες αδυνατεί να κρατήσει το υπέρ της σκορ, παραμένοντας χωρίς clean sheet σε όλη τη σεζόν. Εκτός έδρας προβληματίζει, μετρώντας μόλις 1 νίκη στις τελευταίες 9 εξόδους της από πέρυσι. Η αμυντική σταθερότητα και η δυναμική της Λοριάν εντός έδρας είναι αρκετά για πάρουμε τον 1 DNB.
02/11
21:45
Αγώνας
Λοριάν - Μπρεστ
Σημείο
1 DNB
Stake
7.00
Result
0-2
Profit
-7.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Λοριάν - Μπρεστ
1
2.55
X
3.20
2
3.25
1
2.55
Λοριάν
X
3.20
Ισοπαλία
2
3.25
Μπρεστ
Λοριάν - Μπρεστ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.38 | 3.20 | 3.25 | 3.88% | 1.72 | 2.12 | 5.04% | 1.80 | 1.92 | 7.10% |
|
|
2.50 | 3.15 | 3.05 | 4.34% | 1.68 | 2.20 | 4.74% | 1.86 | 1.91 | 5.77% |
|
|
2.55 | 3.10 | 3.00 | 4.59% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.45 | 3.15 | 3.10 | 4.60% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
2.45 | 3.10 | 3.15 | 4.60% | 1.65 | 2.23 | 5.17% | 1.89 | 1.86 | 6.26% |
|
|
2.40 | 3.15 | 3.15 | 4.91% | 1.70 | 2.18 | 4.48% | 1.85 | 1.90 | 6.27% |
|
|
2.45 | 3.10 | 3.10 | 5.06% | 1.66 | 2.22 | 5.02% | 1.95 | 1.86 | 4.80% |
|
|
2.42 | 3.20 | 3.05 | 5.09% | 1.67 | 2.22 | 4.69% | 1.84 | 1.90 | 6.52% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ