Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Αντονί Μπάντιτς (Βοσνία) Γήπεδο
Louis II (18.000) Απόσταση
2.000 χλμ. Καιρός
Βροχή
Σχόλια:
League Phase - 3η Αγωνιστική. Σε ουδέτερο γήπεδο στο Tampere (έδρα της Ίλβες). Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Stanis Idumbo | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Ansu Fati | Ε | 5/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Justin Janssen | Μ | 29/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Souleymane Alio | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
35 | ||
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μονακό - Νόρντζελαντ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Betonarme Team
6η
75%
100%
100%
19η
37.5%
75%
50%
Η Μονακό αναζητά απόψε το 3/3 στη League Phase του Κόνφερενς Λιγκ και παράλληλα την αντίδραση, μετά την ήττα με 3-1 από την Παρί FC στο Πρωτάθλημα. Περιμένει τη Νόρτζελαντ, με τους Δανούς να μετράνε δύο ισοπαλίες μέχρι τώρα στον θεσμό, με πιο πρόσφατη το 2-2 κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Σόφιας εντός έδρας. Στο Πρωτάθλημα έχασαν με 3-2 εντός από τη Μίντιλαντ και είναι σε μέτρια κατάσταση. Ανώτερη ποιοτικά η Μονακό, αλλά ο άσος είναι σε μέτρια επίπεδα. Καλύτερα να μην μπλέξουμε.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μονακό - Νόρντζελαντ
1
1.47
X
5.20
2
7.70
1
1.47
Μονακό
X
5.20
Ισοπαλία
2
7.70
Νόρντζελαντ
Μονακό - Νόρντζελαντ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.45 | 5.00 | 6.60 | 3.95% | 2.65 | 1.42 | 7.54% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
1.42 | 4.60 | 7.70 | 4.90% | 2.82 | 1.44 | 4.68% | 1.55 | 2.37 | 6.29% |
|
|
1.47 | 4.70 | 6.30 | 4.92% | 2.80 | 1.44 | 4.91% | 1.58 | 2.35 | 5.52% |
|
|
1.41 | 5.20 | 6.40 | 5.46% | 2.90 | 1.41 | 5.13% | 1.56 | 2.34 | 6.40% |
|
|
1.42 | 5.00 | 6.50 | 5.49% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
1.40 | 4.85 | 6.50 | 6.92% | 2.87 | 1.38 | 6.81% | 1.57 | 2.22 | 8.04% |
|
|
1.40 | 4.50 | 7.00 | 7.35% | 2.75 | 1.41 | 6.79% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
1.40 | 4.80 | 6.30 | 7.52% | 2.82 | 1.41 | 6.00% | 1.55 | 2.28 | 7.73% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μονακό, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νόρντζελαντ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ